Poniedziałek, 9 lipca 2012, 10:00

Minge: to Wojewódzki przynosi międzynarodowy wstyd!

prawda
fałsz
Minge: to Wojewódzki przynosi międzynarodowy wstyd!
foto: facebook.com
Wygląda na to, że czas wielkiego showmana, Kuby Wojewódzkiego, powoli się kończy. Gwiazdor traci grunt pod nogami, a jego koledzy po fachu, zamiast go bronić, ostro krytykują jego lekceważące zachowanie wobec całego narodu.

Wszystko za sprawą afery z rzekomym „gwałceniem Ukrainek”. Wojewódzki został już skrytykowany między innymi przez Monikę Olejnik, Marcina Mellera oraz Karolinę Korwin-Piotrowską. Celebryta niby przeprosił za swoje zachowanie, ale jego kontrowersyjna wypowiedź jeszcze bardziej oburzyła Polaków.

Projektantka, Ewa Minge, na swoim blogu nie szczędziła słów krytyki i napisała, co tak naprawdę sądzi, na temat kiepskiego poczucia humoru Wojewódzkiego. Zdaniem Ewy to właśnie showman przynosi nam największy międzynarodowy wstyd!

„Okazjonalnie przyglądałam się działaniom Pana Jakuba, które raz śmieszyły, raz bawiły, innym razem żenowały. W miarę upływu czasu miałam jedno przekonanie, że ego udało mu się zbudować. Rozmiary z czasem przyjmowało ono jednak tak absurdalne, że zastanawiałam się kiedy Pan Jakub wyjdzie z siebie, stanie z boku i przestraszy się sam tego co stworzył. No i Pan wyszedł, a w zasadzie wypłynął na fali samouwielbienia i wiary w bóstwo jedyne i skończone, jakim w tym kraju jest on sam. Podniosło się larum narodowe i zauważono że Pan Jakub jest postacią szkodliwą dla wizerunku kraju. Obraził wpierw czarnoskórych (swoją drogą rasa ogromna i silna więc jakby tak któryś się porządnie zamachnął...), potem dowalił Ukrainkom a na końcu dostało się Monice Olejnik i jej butom. Szkoda, że tak późno, bo w międzyczasie Pan ten stał się idolem pokolenia ludzi młodych, dał im przyzwolenie przykładowe do budowania wartości bez wartości i podnoszenia własnej ceny cudzym kosztem. Pan Jakub wydaje się człowiekiem wielkiej wyobraźni i intelektu. Miał chyba też kiedyś mnóstwo wiedzy i odwagi dziennikarskiej, ale leniwy tron Boga na jakim zasiadł i schemat nieadekwatny do tronu - słabego Stańczyka powaliły go na kolana, choć z uporem maniaka każdego dnia twierdzi, że nie on jest na kolanach, że to naród durny i wszystkiemu winne jest polskie kołtuństwo. Proszę śmiać się głośno z satyry, której tym razem Pan stał się udziałem. I kto tu Panie Wojewódzki przynosi wstyd międzynarodowy...?!

Czyżby kariera Kuby wisiała na włosku? Jak sądzicie, czy Wojewódzki podniesie się po lawinie krytyki? Zgadzacie się z opinią Ewy, że celebryta przyniósł wstyd całej Polsce?

Komentarze