Czwartek, 26 kwietnia 2012, 16:45

„Pieprzenie o Szopenie...!”

prawda
fałsz
„Pieprzenie o Szopenie...!”
foto: facebook.com
W ostatnim wywiadzie dla „Polityki”, Doda ostro skrytykowała postępowanie naczelnej „Gali. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej książki „Wybaczcie mi”, z Katarzyną Waśniewską na okładce, którą wydała naczelna pisma. Rabczewska uważa, że to wielka przesada! Ona nie powinna wykorzystywać śmierci dziecka!

„W jakim kraju my żyjemy, że z potencjalnej dzieciobójczyni robi się celebrytkę, gwiazdę, pisze się z nią książki, nabija się jej portfel, daje jej się 140 m kw.? O co chodzi? Ja daję zły przykład, bo żyję w innym świecie, a dziennikarze dają dobry, robiąc bohaterkę z osoby, która w najlepszym razie pozwoliła swojemu dziecku umrzeć? Naczelna pewnej gazety wydała o tej kobiecie książkę. Ją powinniście bojkotować...
Wie pan, co się dzieje, kiedy jakiś artysta przeżywa tragedię? Dzwoni taka naczelna i mówi: "Ty się nie martw. Zrobimy piękną sesję. Ty się pięknie obronisz. Pokażesz ludziom prawdę. Wszyscy będą po twojej stronie." Pieprzenie o Szopenie. Gwiazda idzie w depresji do gazety i wychodzi na idiotkę, sprzedając prywatność. Staje się pośmiewiskiem. Już widzę, jak jedna zakopuje dzieciaka, a druga do niej dzwoni i mówi: "Napiszmy o tym książkę, zróbmy deal, zaróbmy." Ja nawołuję do niekupowania tych rzeczy, a zwłaszcza tej książki. Nikt nie powinien jej wydać ani napisać. Co ta naczelna musiała mieć w głowie, kiedy to pisała? Jak teraz każdy artysta powinien reagować, kiedy dzwonią z tej gazety?"

Czyżby tym razem Doda miała rację? Jak sądzicie, czy książka „Wybaczcie mi” powinna ujrzeć światło dzienne?

Komentarze

gonia 26 maja 2012 21:30
W tej kwestii Doda ma rację!!Ta kobieta powinna siedzieć za kratami a nie żyć jak nie wiadomo kto! Popełniła najgorszy błąd w swoim życiu!A media i gazety się o takich ludziach rozpisują jak o jakiś gwiazdach!!JAK DLA MNIE ŻAŁOSNE I NIE DO OGARNIĘCIA!!!!!
Gość 25 maja 2012 09:15
Jak najbardziej zgadzam się z Dodą.Naczelna "Gali" chyba przeżywa jakis szok osobowości, ze zdecydowała się wydać taka książkę z tą ....
Gość 26 kwietnia 2012 19:01
dajcie juz madzi spokój!!!
Gość 26 kwietnia 2012 18:58
tym razem zgodze sie z Dodą