Wtorek, 24 kwietnia 2012, 14:30

Za reklamę zgarnął pół MILIONA!

prawda
fałsz
Za reklamę zgarnął pół MILIONA!
foto: mwmedia.pl
Tomasz Kot, popularny aktor, pnie się po szczeblach kariery w zaskakująco szybkim tempie. Aktor ma na swoim koncie liczne role w polskich filmach i serialach. Jest przystojny, zabawny i bardzo lubiany, zwłaszcza przez żeńską część telewidzów.

Podobnie jak większość znanych celebrytów, Tomek występuje także w reklamach telewizyjnych. Jedna z firm telekomunikacyjnych, z którą aktor współpracuje, postanowiła przedłużyć z nim umowę na następny rok. To rewelacyjna wiadomość dla celebryty, który za roczny kontrakt ma otrzymać bagatela pół miliona złotych!

Chyba każdy zna, wpadającą w ucho reklamę, w której Kot wciela się w rolę dj'a. Wizerunek celebryty, przyniósł firmie ogromną popularność nie tylko w TV, ale i w internecie. Dlatego też producent zaryzykował i zainwestował w aktora grube miliony.

Czy sukces firmy utrzyma się na tym samym, wysokim poziomie? Zobaczymy niebawem. W jaką rolę tym razem wcieli się Tomek? Firma telekomunikacyjna już zapowiedziała nową promocję, która podobno ma zaskoczyć każdego telewidza.

foto: facebook.com


Komentarze

Gość 29 kwietnia 2012 09:28
-.-
Gość 26 kwietnia 2012 19:05
fajna ta reklama