Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 13:00

Całkiem odmieniona Edyta Górniak!

prawda
fałsz
Całkiem odmieniona Edyta Górniak!
foto: mwmedia.pl
Wczoraj w Gdańsku odbył się długo wyczekiwany koncert Edyty Górniak z Jose Carrerasem. Po ostatnich problemach zdrowotnych, wokalistka wypadła rewelacyjnie. Lśniła u boku sławnego hiszpańskiego śpiewaka, częściowo za sprawą długiej, różowej sukni, w której wyglądała wprost oszałamiająco. Cała stylizacja odjęła jej co najmniej kilka lat.

Jose Carreras, był bardzo zadowolony ze swojej scenicznej partnerki, o czym mówił w rozmowie z „Fakt.pl”

Pani Edyta Górniak to bardzo utalentowana i wybitna artystka. Kilka lat temu nagrywaliśmy razem w studiu, miałem więc możliwość poznać ją i wspólnie pracować. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że zgodziła się i będzie moim gościem na koncercie w Polsce”.

To prawda, dla polskiej celebrytki duet z tak sławnym śpiewakiem to prawdziwe wyróżnienie

„To, że zostałam po raz kolejny zaproszona przez pana Jose Carrerasa do współpracy jest dla mnie wielką nagrodą i ogromnym wyrazem uznania wobec mojej pracy twórczej. Nie mogłam mu odmówić. Przy okazji tej współpracy poprosił mnie, żebym zaśpiewała piosenkę z repertuaru Celine Dion, którą on bardzo kocha” - wyznaje wokalistka".

To już nie pierwszy występ Edyty z Jose. 15 lat temu wspólnie wystąpili w Teatrze Wielkim w Warszawie, podczas koncertu charytatywnego. Zapowiada się, że to nie koniec ich duetu.

W jednym z wywiadów Górniak zdradziła, że już otrzymała bardzo ciekawą propozycję od Carrerasa. Niestety gwiazda jak na razie nie chce zdradzać szczegółów. Dodała tylko, że niespodziankę, jaką szykują, będziemy mogli podziwiać już niebawem.

foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 27 kwietnia 2012 14:48
EDYTA REWELACYJNIE PIEKNA I ZNAKOMITA WOKALISTKA < KOCHAM JA
Gość 25 kwietnia 2012 20:38
sliczna suknia.
Gość 24 kwietnia 2012 09:07
pieknie