Piątek, 20 kwietnia 2012, 10:30

Nowa trasa koncertowa DODY!

prawda
fałsz
Nowa trasa koncertowa DODY!
foto: facebook.com
Niedawno wróciła z USA, a już rusza w nową trasę koncertową. Doda nie może usiedzieć w miejscu! Energia zawsze ją rozpierała, ale chyba nigdy nie widzieliśmy wokalistki działającej w takim dynamicznym tempie. Dobra passa sprzyja Rabczewskiej, która wykorzystuje przychylny los w stu procentach.

Wczoraj zainaugurowała swoją trasę koncertową. To był szczególny występ. Piosenkarka, wraz z innymi gwiazdami, zaśpiewała charytatywnie na rzecz leczenia chorego na raka ojca małego dziecka. Podczas nowej trasy celebrytka zapowiada wiele niespodzianek. Jej występy będą całkiem w innym stylu niż dotychczas.

„Na nadchodzącej trasie będzie dużo zmian. Tak, żeby wszyscy, którzy widzieli już koncert na trasie The Seven Temptations Tour, byli również zaskoczeni. Część utworów zabrzmi zupełnie inaczej, będzie też nowe intro. Będą nowe kostiumy dla mnie i dla tancerzy” - zapowiada Doda.

Fani będą mogli posłuchać na żywo Dody między innymi w Bydgoszczy, Brzesku i Rzeszowie. We wrześniu piosenkarka zawita w swoich rodzinnych stronach. Koncert w Ciechanowie będzie szczególnym wydarzeniem. Doda przygotowała spektakularną niespodziankę dla swoich największych fanów. Niestety, jak na razie to wielka tajemnica. Wokalistka chce szczególnie nagrodzić mieszkańców Ciechanowa za pomnik, który zamierzają jej postawić.

Czym tym razem zaskoczy Doda? Po kontrowersyjnej wokalistce możemy spodziewać się naprawdę spektakularnego show!

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 15 maja 2012 18:32
yyyyy
Gość 21 kwietnia 2012 19:04
TO JEST DODA ,SMRODA,BLACHARA,LODZIARA.......I.T.D Z CIECHANOWA STARA KROWA , BEDZIE MIALA POMNIK Z ZEBRACZA PUSZKA
Gość 21 kwietnia 2012 08:01
Kto to jest?