Wtorek, 17 kwietnia 2012, 09:00

Pomnik dla DODY!

prawda
fałsz
Pomnik dla DODY!
foto: mwmedia.pl
Kontrowersyjna wokalistka, dopiero co wróciła z USA, a już zrobiło się wokół niej ogromne zamieszanie. Wszystko za sprawą pomnika, który ma powstać na cześć celebrytki. Nieoficjalne informacje potwierdziła już sama Doda w programie „Szymon Majewski show”. Pomnik ma stanąć w rodzinnym mieście gwiazdy – Ciechanowie.

„Słyszałam, że moje rodzinne miasto podeszło z aprobatą do tego pomysłu. Bardzo się cieszę. Kiedy jak nie za życia? Będzie to na pewno pomnik potężny, tak jak moja przezajebistość. Będzie miał 5 metrów”.

Prace nad projektem rozpoczął artysta plastyk, Marek Zalewski, który uważa, że to doskonały pomysł

„To by był dobry element promocji naszego miasta. Nie ma jednak jeszcze precyzyjnej wizji pomnika. Oglądam różne zdjęcia Dody, natomiast co się z tym stanie - nie wiem. Myślę, że mógłby być wykonany w takich materiałach współczesnych. Taki pomnik mniej więcej przypominający Marylin Monroe w Chicago. Na pewno nie z brązu. Myślę, że musi być kolorowy. Bardzo współczesny, śmieszny trochę, kontrowersyjny - taki jaka jest ona”.

Powstał jeden problem, figura celebrytki miała by stanąć na Placu Jana Pawła II, na co nie chcą się zgodzić władze ratusza. Ciechanowianie również nie są zachwyceni, postawieniem rzeźby z podobizną kontrowersyjnej wokalistki.

Czy Doda zasłużyła na pomnik jeszcze za życia? Jak sama wyznała, taka „przezajebistość po prostu musi mieć pomnik”! Czy popieracie zdanie celebrytki?

foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 23 kwietnia 2012 02:05
chce zobaczyć ten pomnik .
Gość 22 kwietnia 2012 14:09
To ja też chce pomnik...
Gość 21 kwietnia 2012 22:52
Może i niektóre stroje są jej głupie ale jest ładna :D I bym ja przeleciał :]
Gość 18 kwietnia 2012 13:46
lepszy pomnik dody niż ofiar smoleńska
Gość 17 kwietnia 2012 20:59
Pomnik ?Ludzie czy wy oszaleliście?
Gość 17 kwietnia 2012 17:19
świat sie konczy!!! zeby takiej pustej lali pomnik stawiac!
PRZEZAJEBISTOSC 17 kwietnia 2012 15:31
BEDA CIAGNAC PIELGRZYMKI POD POMNIK ,TYLKO NIECH NIE ZAPOMNI POSTAWIC PUSZKI ZEBRACZEJ NA DATKI