Wtorek, 20 grudnia 2011, 14:50

Znamy imię nienarodzonego jeszcze syna Pazurów!

prawda
fałsz
Znamy imię nienarodzonego jeszcze syna Pazurów!
foto: Andras Szilagyi / mwmedia.pl
Wczoraj informowaliśmy, że Edyta i Cezary Pazurowie po raz kolejny zostaną rodzicami. Dziś wiemy już, jakie imię otrzyma dziecko. Para nie posiada jeszcze wiedzy na temat płci, ale nastawiła się już, że będzie to chłopczyk.

Pazura marzy o chłopcu, ponieważ chciałby, aby w domu pojawił się jeszcze jeden pierwiastek męski. Aktor jest ojcem dwóch córek: Anastazji (z pierwszego małżeństwa) i Amelii (z obecnego związku).

Jakie imię Cezary wybrał dla swojego przyszłego syna? Antoni! Aktor urodził się w imieniny Antoniego, tak nazywał się dziadek Pazury i jest to jego ulubione imię.

Antoni i Amelia. Pięknie, nieprawdaż?

EK

Komentarze

Gość 23 stycznia 2012 13:46
no i na zdrowie a my mamy swoje życie i swoje sprawy ale to nasza hermetyczna prywatność ktorej oni tam nie posiadają.KONIEC.
Gość 22 grudnia 2011 08:33
b leee
Gość 21 grudnia 2011 21:40
Jak można tak z każdą pierdołą zaraz lecieć do mediów , toż to jest chore może jeszcze się nawet nie upewnili czy to faktycznie ciąża a już opowiadają , że chcą chłopca już maja imię . Ludzie opamiętajcie się zostawcie coś dla siebie i cieszcie się w gronie rodzinnym. Naszemu społeczeństwu zapewne jest to obojętne , że Pazurowie będą ponownie rodzicami news nie wnoszący zupełnie nic do naszego życia.
Gość 20 grudnia 2011 19:24
Antonii to teraz bardzo popularne imię, nie lubie jak wołają Antoś to nieciekawie brzmiące zdrobnienie.
Gość 20 grudnia 2011 18:24
stary dziad