Środa, 28 grudnia 2011, 20:00

O'Connor bierze ROZWÓD po 18 dniach małżeństwa! Rekord!

prawda
fałsz
O'Connor bierze ROZWÓD po 18 dniach małżeństwa! Rekord!
O Sinead O'Connor ostatnio zrobiło się głośno, kiedy na swoje 45 urodziny wzięła niespodziewane ślub ze swoim terapeutą. Barry'ego Herridge'a piosenkarka poznała przez ogłoszenie. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w Little Chapel White Wedding w Las Vegas i to po dwóch miesiącach!

Teraz piosenkarka oficjalnie - po niecałym miesiącu małżeństwa - ogłosiła rozwód. Jako jeden z powodów, jakie podaje na swojej stronie internetowej, jest to, że: "osoby z otoczenia mojego męża od samego początku były jej przeciwne".

Artystka pisze dalej:
"Bycie ze mną nie mu nie służyło. Widziałam, jak uchodzi z niego życie, głównie przez to, jak ludzie z jego otoczenia reagowali na mnie - opisuje piosenkarka. Jeżeli kogoś kochasz, powinieneś puścić go wolno. Kocham mojego męża, jest cudownym człowiekiem. Przepraszam, ale nie jestem zwykłą osobą, nie mam normalnego życia... Wiem, że pośpieszyliśmy się ze ślubem, ale wynikało to z czysto altruistycznych pobudek. Nie przewidzieliśmy jednak konsekwencji, które musieliśmy ponieść. Mój mąż jest ze mną bardzo nieszczęśliwy, muszę więc zakończyć to małżeństwo."

Czwarte już małżeństwo O'Connor jest nie tylko najkrótszym w jej życiu, ale także najkrótszym w historii krótkodystansowych małżeństw celebrytów. Gratulować rekordu?

A.

Komentarze

Gość 31 grudnia 2011 11:47
Kto to ta babka w ogole?