Środa, 11 kwietnia 2012, 14:00

Piróg obraża Grycanki!

prawda
fałsz
Piróg obraża Grycanki!
foto: facebook.com
Wiele jest osób, którym wschodzące celebrytki nie przypadły do gustu. Jednym z największych przeciwników puszystych Pań jest Michał Piróg. Jego zdaniem Grycanki promują otyłość, co jest skandaliczne! Na jego facebookowym profilu możemy przeczytać

„W polskim show biznesie jest pani, która mówi, że jesteś seksi dopiero, jak zjesz swoje osiedle, a w baroku ludzie byli szczęśliwi bo byli grubi. Teraz szczęściem chyba jest głupota! Tydzień mnie w kraju nie było, a tu się okazuje że Godzilla atakuje coraz śmielej. Do tej pory słyszałem że rządy walczą z otyłością, a w Polsce się zaczyna ją promować”.

Ostra krytyka sprawiła, że o Grycankach mówi się jeszcze więcej! To fenomen w polskim show biznesie. Według Michała one nie posiadają żadnego talentu! W wywiadzie dla tygodnika Wprost, choreograf bez żadnych ogródek kpi z otyłych Pań

„Mówi się, że jako gej powinienem być wyczulony na dyskryminację. A ja mogę zapytać - czy gdyby mi kazano, miałbym tolerować zbrodniarzy wojennych? Mam po prostu problem ze zdjęciami Grycanek […]a tu? zwały tłuszczu i brak talentu”.

Rozumiemy, ze styl Grycanek jest bardzo kontrowersyjny, ale Piróg tym razem zdecydowanie przesadził

foto: mwmedia.pl, facebook.com

Komentarze

Gość 30 kwietnia 2012 04:27
A Piróg niech przestanie promować homoseksualizm swoją osobą. Kretyn
Gość 22 kwietnia 2012 16:25
Również zgadzam się z Michałem, a panią życzę by było o nich głośno z powodu wielkości ich talentu, a nie rozmiaru.
Marianna 17 kwietnia 2012 19:44
Ludzie czepiacie się, że ktoś jest w rodzinie która odniosła sukces i oceniacie tylko po wyglądzie. Po pierwsze Lody Grycan to firma ich Dziadka i robią jedne z lepszych lodów w Polsce.

A co do ich wyglądu to sądze ze gdyby były biedne i nie stały w swietle reflektorów to nikt by sie ich nie czepiał, a ta zawiśc budzi zwyczajna zazdrość, ze one sa tam gdzie większosc z ludzi chciałaby się znaleźć
Gość 17 kwietnia 2012 15:38
tylko ta blondi i mała są tłuste. ta czarna nie jest "otyła"..
Gość 16 kwietnia 2012 23:43
popieram michała. to spoko koleś;] i pochodzi z Kielc tak jak ja
Gość 16 kwietnia 2012 17:08
na pasztet je
Gość 16 kwietnia 2012 15:52
Nie. Piróg tu nie przesadził, czasem mnie denerwowały jego wypowiedzi, ale w tym miejscu zgadzam sie z nim w 100%. wszędzie trąbi się o tym, że otyłość niezdrowa, nieładna, żeby pilnować siebie i dzieci, dbac o to co kto je. A tu: gwiazdorzą tłuste baby.. Plus taki że ich foty są motywatorem do dbania o siebie.
Gość 12 kwietnia 2012 21:23
precz z wałami tłuszczu!!!!
Gość 12 kwietnia 2012 11:52
Co prawda to prawda. Jeśli w Polsce promuje się panie które robią lody to wiedz że coś sie dzieje! Grycanki do lodziarni i tyle w temacie!
p 11 kwietnia 2012 17:31
polać mu !