Czwartek, 29 marca 2012, 09:12

Kto odziedziczy fortunę Winehouse?

prawda
fałsz
Kto odziedziczy fortunę Winehouse?
foto: Materiały prasowe
Od śmierci Amy Winehouse minęło ponad pół roku. Wokalistka zmarła będąc u szczytu swej kariery. Nic więc dziwnego, że pozostawiła po sobie ogromny majątek. Co prawda nie spisała testamentu, jednak zgodnie z brytyjskim prawem, po zmarłej dziedziczą jej rodzice – Mitch i Janis Winehouse. Sprawa wydaje się prosta – Amy nie miała innych bliskich, dzieci, męża. Okazuje się jednak, że nie będzie to takie łatwe!

Wiadomo, kasa kusi. A Amy pozostawiła po sobie aż 3 miliony funtów (15 milionów złotych)! Dlatego do walki o pieniądze stanął również Blake Fielder-Civil – były mąż Amy Winehouse i jak się mówi, źródło jej uzależnień.

Bliscy wokalistki wciąż oskarżają Blake'a o przyczynienie się do śmierci Amy. To on miał dostarczać jej narkotyki i alkohol, które były powodem zgonu wokalistki. Adwokaci rodziców Winehouse twierdzą, że nie ma on szans na majątek po byłej żonie. Fielder-Civil nie zamierza się jednak poddać. Twierdzi, że jako byłemu mężowi należy mu się chociaż część tych pieniędzy. Rodzice Amy planują wydać odziedziczone pieniądze na założenie fundacji upamiętniającej ich zmarłą córkę.

Ciekawi jesteśmy na co przeznaczyłby kasę nałogowy ćpun i alkoholik? A Wy jak sądzicie?

Komentarze