Piątek, 16 grudnia 2011, 13:39

Amy Winehouse POWRÓCI w skórze Lady Gagi!

prawda
fałsz
Amy Winehouse POWRÓCI w skórze Lady Gagi!
Od momentu tragicznej śmierci brytyjskiej wokalistki, Amy Winehouse, nadal nie może otrząsnąć się Lady Gaga. W celu uczczenia śmierci swojej idolki deklaruje ona chęć wcielenia się w skórę Amy w planowanym filmie biograficznym, ukazującym życie zmarłej gwiazdy. Najbliższe otoczenie Gagi podkreśla, że to jedyna rola jaką mogłaby ona zagrać.

Nie tylko znajomi twierdzą, że to odpowiednia osoba do tej roli, chęć ujrzenia Gagi jako Amy Winehouse wyraził również sam ojciec świętej pamięci wokalistki. Potwierdza on również niedawne spotkanie w towarzystwie rodziców Lady Gagi, przy okazji przyjęcia urodzinowego Tony'ego Bennetta, twierdząc, że to bardzo mili i uprzejmi ludzie. Pan Winehouse uprzedza jednak, że chęci to nie wszystko. Amerykanka musiałaby stanąć przed trudnym zadaniem opanowania brytyjskiego akcentu oraz mieszankę angielskiego z cockneyem i akcentem żydowskim.

W wywiadzie dla Sunday Mirror, pan Winehouse ostrzega Gagę przed wysoko stawianą sobie poprzeczką, jednocześnie dodając, że byłby zachwycony gdyby to właśnie Lady Gaga wcieliła się w rolę jego nieżyjącej córki.

Myślicie, że Gaga nadaje się do tej roli? A może widzicie w niej inną gwiazdę? Jaką?

FRKomentarze