Poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 11:29

Wydała MILIONY na narkotyki!

prawda
fałsz
Wydała MILIONY na narkotyki!
foto: materiały prasowe
Nagła śmierć Amy Winehous była zaskoczeniem dla wszystkich. Młoda wokalistka od dłuższego czasu borykała się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Niestety przegrała tę walkę!

Po śmierci artystki okazało się, że przepuściła ona grube miliony dolarów na zgubny nałóg. Rodzina Amy jest zrozpaczona tą informacją! Liczyła na obfity spadek! A na pewno na więcej niż pozostało. Nawet były mąż wokalistki liczył na małe co nieco! Prawda okazała się zaskakująca!

Amy już za życia roztrwoniła swoją fortunę na alkohol i narkotyki. Poza tym miała wiele długów oraz nie płaciła czynszu. Cały jej dorobek szacowany na 10 milionów dolarów prysł jak bańka mydlana. To szokujące ile można wydać na narkotyki! Dlaczego nikt z rodziny nie kontrolował tego co się dzieje z Amy? Jej ojciec nie dowierzał, że córka mogła w taki sposób przepuścić swoje miliony. Podejrzewał nawet, że ktoś okradł jego córkę!

Niestety prawda jest zaskakująca i bolesna. Amy Winehous była uzależniona od narkotyków, ale również wielokrotnie wykorzystywana finansowo przez najbliższych.
To przerażające jaki los spotkał tak wielką gwiazdę.

Komentarze