Sobota, 17 marca 2012, 16:00

Marta Grycan ZWOLNIŁA stylistkę

prawda
fałsz
Marta Grycan ZWOLNIŁA stylistkę
foto: mwmedia.pl
Marta Grycan postanowiła zwolnić swoją stylistkę Marthę Tarnowską. Nie wiadomo jednak co było przyczyną jej decyzji. Prawdopodobnie Tarnowska zaczęła zachowywać się jak gwiazda.

Stylistka "Grycanek" wcześniej była asystentką Dody. To ona uczyniła z Marty polską kopię Dity Von Teese. Dzięki pracy Tarnowskiej, celebrytka w końcu zaczęła ubierać się modnie i stała się ikoną stylu i wzorem do naśladowania dla pań "plus-size"

Martha zajmowała się również stylizacją córki Grycan - Wiktorii. 15-letnia dziewczynka została jednak ostro skrytykowana po tym, jak pojawiła się z mamą na salonach ubrana w lateksowe kozaki i krótką mini.

Być może właśnie dlatego Marta postanowiła pożegnać się z Tarnowską? Opinia publiczna bywa bezlitosna, a dziewczynka nie wyglądała zbyt korzystnie w stylizacji przygotowanej przez Tarnowską.

Jak donosi kolorowa prasa, podobno stylistka zaczęła zbytnio "gwiazdorzyć". Czyżby woda sodowa uderzyła jej do głowy i Tarnowska po ubieraniu Grycanek i Dody chce zostać drugim Jacykowem?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 20 marca 2012 21:34
Po kij im był stylista? I tak czego nie ubiorą będą wyglądać okropnie ;P przy takiej tuszy nic lepszego z nich nie zrobią ;P
Gość 20 marca 2012 11:06
I dobrze bo chyba ją okłamywał
Gość 19 marca 2012 21:07
Powinna zwolnić dietetyka nie stylistkę!!!!