Poniedziałek, 14 listopada 2011, 13:29

GOŁE MODELKI na premierze teledysku Dody (ZOBACZ ZDJĘCIA)

prawda
fałsz
GOŁE MODELKI na premierze teledysku Dody (ZOBACZ ZDJĘCIA)
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
To, że Doda lubi szokować wiemy wszyscy. Piosenkarka pokazała już niemal wszystko, co miała do pokazania. Widzieliśmy już jej piersi, pośladki, a jednak po raz kolejny udało się jej zaskoczyć.

W warszawskim klubie Platinium odbyła się premiera najnowszego teledysku Dody. Piosenkarka sprzedawała wejściówki na imprezę. Już za 50zł można było pooglądać Dodę na czołgu, pomalowanego i przebranego Błażeja Szychowskiego, a także dwie nagie hostessy wijące się w wannie.

Sama zainteresowana, w trakcie imprezy przebierała się kilka razy, z chęcią pozowała fotografom i najwyraźniej dobrze się bawiła. Z wdzięków nagich hostess, wijących się w wannie pełnej wody z chęcią korzystali goście Dody.

Mimo tego, że sama piosenkarka jest osobą dość kontrowersyjną, gołe panienki na imprezie nie wszystkim przypadły do gustu.

Nie było najważniejszego punktu programu, na który czekali wszyscy fani. Doduchna nie pokazała ci.. i i brakowało wywalonych jąder Błażeja - napisała na swoim blogu artystka Sara May.

A Wy jak sądzicie, czy zatrudnianie modelek, żeby rozebrały się na premierze i „umilały” czas gościom jest w dobrym guście, czy wieje tandetą?

foto: Paweł Wrzecion/mwmedia.pl


foto: Paweł Wrzecion/mwmedia.pl

Komentarze