Środa, 31 października 2012, 14:57

Doda PRZERABIA STARE CIUCHY!

prawda
fałsz
Doda PRZERABIA STARE CIUCHY!
foto: mwmedia.pl
Doda nie przestaje twierdzić, że wszystkie jej ubrania pochodzą jedynie z oryginalnych kolekcji, choć prasa nie raz wytknęła jej noszenie podróbek. Piosenkarka idzie jednak w zaparte i w kółko powtarza, że kupuje drogie ubrania wyłącznie za granicą i są to zawsze ciuchy co najmniej od Alexandra McQueena.

Teraz wychodzi na jaw, że Doda nie tylko posiłkuje się tanimi podróbami, ale również PRZERABIA SWOJE STARE UBRANIA. O taką oszczędność jej nie podejrzewaliśmy. Piękna, długa suknia od Macieja Zienia, w której piosenkarka przyszła na Bal Gwiazd Dobroczynności została mocno skrócona i przerobiona tu i ówdzie. Doda w "nowej" sukience pokazała się w restauracji Amber Room.

Jednak wrażliwe oko mediów wychwyci wszystkie szczegóły. Sukienka ma identyczny kolor, podszewkę przeszytą spod spodu na wierzch i taki sam krój na biuście. Podobno to nie pierwsza kreacja, którą Doda postanowiła przerobić. Jej prywatny krawiec twierdzi, że piosenkarka co rusz przynosi do niego stare ubrania, z których powstają nowe kreacje.

Z jednej strony plus za oszczędność, z drugiej, po co kłamać i twierdzić, że wszystko co się nosi jest oryginalne?

Komentarze