Poniedziałek, 14 listopada 2011, 13:41

Zombie Boy straszy w Polsce

prawda
fałsz
Zombie Boy straszy w Polsce
foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl
Jedni go podziwiają, inni nie kryją odrazy na jego widok. Mowa o Zombie Boyu, który z chęcią lansuje się również w Polsce. Ostatnio znany model pojawił się na pokazie Macieja Zienia, a kilka dni temu wziął udział w pokazie Rodrigo De la Garza.

Rick Genest, bo tak naprawdę nazywa się Zombie Boy, swoim wyglądem wzbudza niemałe kontrowersje. Znany na całym świecie model jest pokryty od stóp do głów tatuażami imitującymi ludzkie wnętrzności. Mimo oryginalnego wyglądu Zombie Boy wciąż jest zapraszany do udziału w pokazach mody na całym świecie. Jego obecność nie może zostać niezauważona przez media, a o promocję przecież chodzi.

Ostatnio model pojawił się kilka razy w Polsce, najpierw na pokazie Macieja Zienia, a potem wziął udział w pokazie meksykańskiego projektanta tworzącego w Polsce - Rodrigo De la Garza.

Jedni twierdzą, że takie tatuaże to swego rodzaju sztuka i są pod wrażeniem tego, że własne ciało można potraktować jak dzieło sztuki. Do tego grona z pewnością należy Lady Gaga, która zaprosiła modela do udziału w swoim teledysku "Born This Way".

Z kolei inni patrząc na Zombie Boya nie kryją odrazy i przerażenia. Często nie rozumieją, jak można w taki sposób się oszpecić. A Wam jak podoba się najoryginalniejszy i najbardziej rozpoznawalny model na świecie?

foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl

Komentarze

Gość 7 grudnia 2011 22:02
Wyobraźcie sobie, że idziecie wieczorem przez miasto, a tu wam z za rogu wychodzi takie 'coś'. Ja bym sie posrał na miejscu XD
Gość 15 listopada 2011 21:33
koles ma nawet spoko dziary....
Gość 14 listopada 2011 20:14
ku*wa jak on pokazuje się na ulicy. Ja na jego miejscu zamknęłabym się w pokoju i z niego nie wychodziła! Ten ch*j wygląda jak ..... (nie powiem co)!