Czwartek, 27 października 2011, 14:52

Wrócił do bogatej kochanki

prawda
fałsz
Wrócił do bogatej kochanki
foto: mwmedia.pl
Rafał Maserak w ekspresowym tempie odzyskuje zaufanie swoich bogatych kochanek. Najdziwniejsze jest jednak to, że kobiety ślepo nim zauroczone nie widzą pewnych prawidłowości w jego postępowaniu.

Związki Maseraka zaczynają przypominać pewien zorganizowany i ściśle przestrzegany przez niego cykl. Najpierw jest sielanka, potem tancerz zaczyna się nudzić, na co receptą są imprezy i flirtowanie, w końcu zmęczona całą sytuacją kochanka daje mu ultimatum. I tutaj zaczynają się schody, a związek staje się serią kłótni, rozstań i widowiskowych powrotów.

Schematu tego nie dostrzegła również Anita Leśniak. W konsekwencji czego, już dwa razy zdążyła wyeksmitować kochanka ze swojego apartamentu. Jednak wygląda na to, że po raz kolejny Maserakowi udało się ją zauroczyć.

Jak donosi „Fakt” pani Anita wszystko mu wybaczyła i dała „ostatnią szansę”. Pozwoliła mu nawet wrócić do luksusowego apartamentu na warszawskim Mokotowie.

A podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jak myślicie, co takiego zrobił Maserak, że udało mu się wybłagać kolejną szansę?

Komentarze

Gość 27 października 2011 21:45
żenada gej jebany