Poniedziałek, 7 maja 2012, 16:30

Czy Maserak zostanie aktorem?

prawda
fałsz
Czy Maserak zostanie aktorem?
foto: facebook.com
Bycie celebrytą tak przypadło słynnemu tancerzowi do gustu, że nie zamierza rezygnować ze sławy. Tym razem Rafał wpadł na rewelacyjny pomysł i chce zostać aktorem. Już nawet poczynił małe kroki w tym kierunku i wystąpił w spektaklu muzycznym Katarzyny Zielińskiej „Berlin czwarta rano”. W rozmowie z „Faktem”, tancerz nie kryje ogromnego zachwytu

„Bardzo się ucieszyłem, gdy dowiedziałem się, że mogę wziąć udział w spektaklu Kasi. Występuję też w Teatrze Kapitol w spektaklu, który jest typowo tanecznym wydarzeniem, a tu taniec połączony jest z aktorstwem. Więc jest to dla mnie nowe wyzwanie. Ostatnio przeszło mi przez myśl, że mógłbym być aktorem serialowym. Nawet wielu znajomych pyta mnie, dlaczego nie idę w tę stronę. Zawsze jednak broniłem się tym, że jestem tancerzem. Gdybym jednak dostał propozycję pracy w serialu, na pewno bym się długo nie zastanawiał. Nie da się ukryć, że każdy tancerz jest troszeczkę aktorem. Każdy musi grać jakąś rolę w tańcu. Gdybym miał zostać aktorem, to na pewno musiałbym wziąć kilka lekcji z nauczycielem. Najlepszą opcją byłoby więc dostać rolę tancerza, czułbym się wtedy jak ryba w wodzie i byłoby świetnie”.

Trzeba przyznać, że Rafał ma doskonałe predyspozycje by zostać aktorem, zwłaszcza serialowym. Już nie możemy się doczekać w jaką rolę wcieli się przystojny tancerz.

Jak sądzicie, Rafał ma szanse zostać serialowym aktorem?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze