Czwartek, 19 stycznia 2012, 10:49

7 dziecko Brangeliny!

prawda
fałsz
7 dziecko Brangeliny!
Plotka głosi, że Angelina Jolie spodziewa się dziecka. Jeśli okaże się ona prawdą, to będzie to siódme dziecko w wielkiej „pachworkowej” rodzinie jej i Brada Pitta. Podobno rodzice na razie chcą zachować tę radosną nowinę dla siebie, a przeciek ma pochodzić (oczywiście!) od źródła z najbliższego otoczenia pary. Od tej anonimowej osoby pochodzą również informacje o fatalnych mdłościach targających 36-letnią aktorką każdego ranka.

Czy to rzekoma ciąża jest powodem dla którego Angelina tak promiennie wyglądała podczas ceremonii rozdania Złotych Globów? Trzeba przyznać, że w biało-czerwonej sukni od Versace prezentowała się naprawdę fantastycznie.

Miejmy tylko nadzieję, że dla dobra dziecka zaprzestanie głodówek, które ma z zwyczaju. Motto z jej tatuaża: „co mnie odżywia, niszczy mnie”, raczej nie ma zastosowania na czas ciąży. Zamiast o swoich anorektycznych tendencjach Angie, powinna teraz pomyśleć o zapewnieniu swojemu dziecku optymalnych warunków do prawidłowego rozwoju.

foto: wutheringjolie.com


Jolie i Pitt mają już 6 dzieci. Troje z nich zostało adoptowanych: Maddox, Pax i Zahara. Pozostała trójka to krew z krwi wspaniałej hollywoodzkiej pary: Shiloh, Knox i Vivienne. Najstarsze z dzieci ma 11 lat, najmłodsze bliźniaki – zaledwie 4.

foto: tmz.com


Potwierdzenie plotki o brzemiennej Angelinie byłoby kontynuacją baby-boomu, który ostatnio ogarnął gwiazdy w Polsce i na świecie. Dla Jolie i Pitta kolejna pociecha będzie na pewno wielką radością, ale… jakoś trudno sobie wyobrazić, że wychudzona Angie i wymuskany Brad panują nad taką gromadką;)

BF

Komentarze

Gościnność polaków xd 7 lutego 2013 21:34
Cóż, uważam, że dobrze, że te dzieciaki są u nich - nawet jeżeli się nimi nie zajmują. Maja szmal - ktoś dzieci wychowa, a oni kupia i dadzą wszystko na co dziecko zasługuje.
Gość 17 marca 2012 16:33
nie wiecie jacy są naprawdę wiec ich nie obrażajcie
Gość 20 stycznia 2012 02:20
dom dziecka Brada i Angeliny się powiekszy, sztab ludzi chowa im dzieci a oni sie tylko cieszą
Gość 19 stycznia 2012 22:40
ja bym takim ludziom absolutnie dziecka nie dała
Gość 19 stycznia 2012 17:10
i tak nie wychowują tych dzieci tylko sztab nianiek ,po co im kolejne? co chcą udowodnić? Dzieci tylko biorą do sfotografowania i od święta.Nie tak wygląda macierzyństwo.