Czwartek, 19 stycznia 2012, 10:08

Orgie panny Spears!

prawda
fałsz
Orgie panny Spears!
Nie od dziś wiadomo, że były ochroniarz Britney Spears żąda od niej odszkodowania w wysokości 10 milionów dolarów!!

Fernando Flores twierdzi, że był przez gwiazdę molestowany seksualnie. W dodatku ta znęcała się nad nim psychicznie, co doprowadziło do pojawiania się depresji i stanów lękowych.

Flores jest na etapie pisania książki, która ukaże kulisy współpracy ze Spears. Britney podobno brała udział w orgiach, zażywała narkotyki i nie stroniła od alkoholu!! Za takie rewelacje autor w ramach praw autorskich ma otrzymać milion dolarów.

Póki co ujawnił kilka pikantnych szczegółów z życia księżniczki popu:
„Britney ma ogromy apetyt na seks. Były trójkąty, orgie, seks z dziewczynami - rzeczy od których włosy stają dęba. Podczas trasy koncertowej miała wokół siebie wielu młodych, atrakcyjnych tancerzy oraz seksowne tancerki i w pełni z tego korzystała.”

Wspomina także o pewnym ciekawym epizodzie:
„Kiedyś nakryłem ją z tancerkami w jacuzzi. Były nagie, całowały się i dotykały. Później powiedziała, że była trochę wstawiona, poniosło ją i prosiła, żeby to zostało między nami.”

Jak widać na dyskrecję u tego Pana liczyć nie można. Ciekawe co jeszcze ujawni debiut książkowy byłego ochroniarza i ile w tym potoku oskarżeń i zarzutów jest PRAWDZIWEJ PRAWDY. :)Komentarze

Gość 22 stycznia 2012 00:21
Ochroniarz powinien ja niezłe wydymać i koniec
Gość 19 stycznia 2012 22:41
ona była od samego początku nieźle popieprzona