Czwartek, 19 stycznia 2012, 08:23

Córki Rusin nie chcą mieszkać z wujkiem!

prawda
fałsz
Córki Rusin nie chcą mieszkać z wujkiem!
foto: mwmedia.pl
Kinga Rusin- mama dwóch córek: 15- letniej Poli i 12- letniej Igi poszła w ślady eks- męża i tez postanowiła ułożyć sobie życie.

Prezenterka od roku tkwi w związku z Markiem Kujawą- znanym prawnikiem. Para podjęła decyzję o wspólnym zamieszkaniu, niestety pojawił się problem! Córki powiedziały stanowcze NIE!! Rusin uległa. Dała dziewczynkom czas na oswojenie się z nową sytuacją. W końcu przez te kilka lat przyzwyczaiły się do damskiego grona lokatorek.

Tylko, czy to wychowawcze pozwolić dzieciom decydować o swoim życiu?
"Kinga jest cudowną matką i dzieci zawsze stawiała na pierwszym miejscu. Ale jest też wciąż młodą kobietą, która nie chciałaby być sama do końca życia. W końcu zjawił się ktoś, kogo pokochała z wzajemnością. Nie mogli się już doczekać wspólnego zamieszkania, ale ze względu na uczucia Igi i Poli będą musieli poczekać". - powiedziała Faktowi znajoma Rusin.

Trochę to dziwne, bo Hannę Lis- aktualną partnerkę taty - zaakceptowały i nie było żadnych przeciwwskazań by znane małżeństwo mogło zamieszkać razem. Tatuś może, a mamusia nie? Coś tutaj jest nie halo

Komentarze

Gość 19 stycznia 2012 22:21
No no wychowanie super.Trzeba sie liczyc ze zdaniem dzieci ,ale bez przesady.Moze ustala jeszcze harmonogram nocny mamusce!!!!!!!!