Piątek, 29 czerwca 2012, 11:00

Łukasz Garlicki będzie TATĄ!

prawda
fałsz
Łukasz Garlicki będzie TATĄ!
foto: mwmedia.pl
Słynny aktor, Łukasz Garlicki, już wkrótce zostanie ojcem. Jego partnerka, piękna modelka Marzena Pokrzywińska jest w ciąży! Co prawda to dopiero początek, ale przyszli rodzice już są bardzo szczęśliwi.

Jak donosi „Fakt”, przyszły tata bardzo się przejął nową życiowa rolą. Stał się opiekuńczy, czuły i odpowiedzialny. To zupełnie niepodobne do Łukasza, który do tej pory prowadził bardzo rozrywkowy tryb życia.

Cały wolny czas poświęcał na imprezy z kolegami, na których alkohol lał się strumieniami. Poza tym aktor nie należał do tych najwierniejszych. Na swoim koncie ma wiele „skoków w bok”. Romansował między innymi z Magdą Cielecką.

Czy ojcostwo zmieni zwyczaje rozrywkowego celebryty? Miejmy nadzieję, że tak. Zresztą Łukasz bardzo się stara, co widać gołym okiem. Aktor dba o swoją ukochaną, poświęca jej każdą wolną chwilę i pragnie uczestniczyć we wszystkim, co dotyczy maleństwa. Ostatnio nawet był z Marzena u ginekologa. Podobno wizyta u lekarza tak ucieszyła gwiazdora, że nie mógł opanować łez.

Czyżby Łukasz rzeczywiście się zmienił? Przekonamy się za kilka miesięcy, gdy maleństwo przyjdzie na świat.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Komentarze