Wtorek, 18 września 2012, 13:32

Rozenek i Rusin NIENAWIDZĄ SIĘ!

prawda
fałsz
Rozenek i Rusin NIENAWIDZĄ SIĘ!
foto: mwmedia.pl
Kinga Rusin nie ma zbyt dobrych stosunków ze swoimi kolegami ze stacji TVN. Do osób, które ją publicznie wyśmiały można zaliczyć między innymi Kubę Wojewódzkiego, Jarosława Kuźniara i Dorotę Wellman. Teraz do grona "nielubianych" przez Kingę dołączyła Małgorzata Rozenek.

W kuluarach stacji krążą plotki, że panie nie przypadły sobie do gustu. Kinga podobno jest zazdrosna o ekspresową karierę Rozenek. Osoby pracujące przy produkcji Dzień Dobry TVN powiedziały, że gdy Małgorzata była gościem programu, Kinga nawet NIE CHCIAŁA SIĘ Z NIĄ PRZYWITAĆ!

Mało tego! Podobno Rusin ostentacyjnie wstała z krzesła u wizażystki, bo nie chciała być malowana w tym samym czasie, co Rozenek. Niektórzy nie wierzą w te pogłoski, choć jak przyznają pracownicy stacji, być może jest jedna osoba, której zależałoby na konflikcie między paniami.

Zdaniem szefa stacji, Edwarda Miszczaka, gdy ludzie się nie lubią i jest miedzy nimi duża rywalizacja, to ich praca przynosi znacznie lepsze efekty. Dlaczego? Przy dużej konkurencji nagle każdy zaczyna brać udział w wyścigu i chce być najlepszy.

Wygląda na to, że szef TVN-u ma, czego chciał. Rozenek i Rusin nie rozmawiają ze sobą, nie podają sobie ręki, nawet nie mogą na siebie patrzeć!

foto: mwmedia.pl

Komentarze