Środa, 18 stycznia 2012, 11:27

Dowód na to, że Beyonce nie była w ciąży! Widzieliście?

prawda
fałsz
Dowód na to, że Beyonce nie była w ciąży! Widzieliście?
Dziś o tym, że Beyonce nie została matką biologiczną, a jedynie "wynajęła brzuch", czyli surogatkę, mówią wszyscy. Początkowo piosenkarka stwarzała doskonałe pozory.

Jednak jej nieświadomość ruchów kobiety będącej w ciąży i w rezultacie sztuczne poruszanie się z doprawionym brzuchem od razu wydało się podejrzane i przyciągnęło wzrok całego świata. Nic więc dziwnego w tym, że ciekawscy szybko przyłapali ją i uwiecznili na fotografiach uszczerbki misternego planu pani Knowles.

Przyjrzyjcie się zdjęciom poniżej. Klatka po klatce można zaobserwować, że nieprawdziwy brzuch Beyonce przesuwa się pod ubraniem podczas siadania na sofę. Zdjęcia definitywnie zostały zrobione z ukrycia przed nagraniem w studio i w mgnieniu oka obiegły świat.Czy kobieta zdecydowała się na takie posunięcie z powodu chorobliwej dbałości o figurę rodem ze zdjęcia głównego tego artykułu? Jak poczuje się jej córeczka, gdy tylko zacznie pojmować otaczającą rzeczywistość, każdy obcy będzie mógł jej powiedzieć, że jej ukochana mama - prawdziwą w 100% nie jest i nie nosiła jej "pod serduszkiem"...


A.

Komentarze

Gość 23 stycznia 2013 23:05
Ludzie co wy pierdolicie za farmazony!
Nie wiadomo czy to ona na tym zdjęciu i w ogóle co was obchodzi czy to jej dziecko czy nie. To jej prywatna sprawa.
Także nie piszcie rzeczy o których nie macie nawet pojęcia.
Gość 10 stycznia 2013 17:06
ZRESZTA SA ZDJECIA NA PLAZY Z JEJ GOLYM BRZUCHEM I DUZO POWIEKSZONYM TEGO PODROBIC NIE MOGLI!
Gość 10 stycznia 2013 17:05
prawdziwą w 100% nie jest i nie nosiła jej "pod serduszkiem"...


zawsze uwazalam ze prawdziwa matka nie jest ta ktora urodzila lecz ta co wychowala.. jest mnostwo kobiet ktore wyrzucaja dzieci jak smieci ktos je byc moze zdazy znalezc nim zamarzna i zaadoptuje ta ktora wychowuje i okazuje milosc dziecku szacunek i opieke to jest matka.. po za tym.. gdyby na prawde wynajela surogatke.. to szczerze? juz dawno bysmy wiedzieli kto to jest taki jest swiat mediow a my. G wiemy..


UWAZAM ZE BEY BYLA NA PRAWDE W CIAZY A BY ZROBIC TROCHE WIECEJ SHOW NA SWOJ PRAWDZIWY MNIEJSZY BRZUCH NALOZYLI JEJ NAKLADKE SZTUCZNEGO BRZUCHA.. KTORA GWIAZDA NIE CHCE ZROBIC SZUMU WOBEC SIEBIE I BYC NA PIERWSZYCH STRONACH? ZADNA.. TAK WIEC.. ONA JEST MATKA A ZE NIE MIALA CIERLIWOSCI BY CZEKAC AZ BRZUCH JEJ NA PRAWDE UROSNIE TO JEJ SPRAWA.
ss 17 sierpnia 2012 13:18
sssssssss
Gość 7 maja 2012 14:07
Moim zdaniem to moze nawet nie byc ona na tych zdjeciach. Nie widac twarzy wkoncu zobaczcie na zdjecia niby po porodzie no tego to raczej nie falszuje ....
Gość 26 stycznia 2012 20:17
ale kicha!
Gość 19 stycznia 2012 08:10
To nie są zdjęcia z ukrycia....To jakis tam szoł z jej udziałem ...Ewidentnie nie jest to ciążowy brzuszek...Może baba chciała to ukryć,może nie może być biologiczną matką,któz to wie co miałą na myśli....
Gość 19 stycznia 2012 03:48
może nie być osobą która urodziła tę dziewczynkę, ale matka i córka mogą mieć te same geny. Matce zastępczej podaje się do macicy zarodek zapłodniony in vitro z komórki jajowej i plemnika wybranych rodziców.