Piątek, 13 stycznia 2012, 19:04

Liszowska poprowadzi polsatowski „Tylko taniec”?

prawda
fałsz
Liszowska poprowadzi polsatowski „Tylko taniec”?
Joanna Liszowska odkąd wyszła za mąż za Sernekę i urodziła córeczkę Emmę, uciekła w cień show biznesu. Wprawdzie aktorka prowadzi podwójne życie: przebywa na zmianę w Szwecji i Polsce, ale to nie przeszkadza, że widzowie nadal ją uwielbiają, a stacje telewizyjnie biją się o nią.

Już miała poprowadzić w TVP2 muzyczny program „Bitwa na glosy” i zgarniać 12 tys. zł za każdy odcinek. Aż tu nagle wyskoczył Polsat z jeszcze lukratywniejszą ofertą. Joasia była bliska podpisania umowy z Telewizją Polską, ale sytuacja zmieniła się i aktorka waha się.

Ma przecież ciekawszą propozycję, bo może zarobić aż 200 tys. zł za prowadzenie polsatowskiego show „Tylko taniec”. Oferta nie do odrzucenia. Tym bardziej, że młoda Polka sprawdziła się już w takich programach. Prowadziła przecież „Jak oni śpiewają”. Telewizja Polsat nie kupuje kota w worku. Stawia na osobę, która ma moc przyciągania widzów.

DN

Komentarze

Gość 14 stycznia 2012 23:59
Piekna jest. Niestety sterroryzowani przez obecna w mediach anoreksje nie potrafia docenic takiej urody.
Gość 14 stycznia 2012 14:12
i znowu kolejna pomylka w naszej telewizji. Taka osoba z tak obrzydliwym wygladem pcha sie do telewizji. Ona wyglada okropnie.
Gość 13 stycznia 2012 23:07
Jejuuuuuuuuu ,ale ma ......;tyły;ja pierniczę!!!!!! Jak mozna sie tak ubrać przy takiej figurze?