Niedziela, 8 stycznia 2012, 14:45

Beyonce urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

prawda
fałsz
Beyonce urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!
Beyonce i Jay-Z chronili swoją prywatność. Nie chcieli, aby informacje o ciąży stały się tematem publicznych rozmów i sensacji. Bez skutku. W dobie Internetu nawet najmniejsza pogłoska szybko ujrzy światło dziennie. A ciąża wokalistki stała się najbardziej medialnym wydarzeniem, które śledziło setki tysięcy osób na całym świecie.

Wczoraj wieczorem czasu wschodnioamerykańskiego, gdy w Polsce była akurat noc, Beyonce trafiła do szpitala Lenox Hill w Nowym Jorku. Aby nie wzbudzić sensacji, piosenkarka została przyjęta pod zmienionym nazwiskiem Ingrid Jackson.

Poród Beyonce to nie tylko medialne wydarzenie, to również ogromne wydatki przyszłej mamy. Przyszli rodzicie za wynajęcie całego piętra szpitala zapłacili słono, bo aż 1,4 miliona dolarów. Nawet wyłączono kamery, które na co dzień wiszą na ścianach i monitorują pomieszczenia. Placówka ma też za zadanie ograniczenie możliwości wycieku jakiejkolwiek informacji związanej z porodem, mamą, tatą i ich córeczką.

Jak podaje, The Houston Chronicle, śliczna córeczka Beyonce nie urodziła się w naturalny sposób, zastosowano cesarskie ciecie. Rodzice nazwali ją Blue Ivy Carter. Najbliższe kilka dni wokalistka spędzi w szpitalu ze swoją wspaniałą pociechą.

Gwiazdy stać na porody za ponad milion dolarów. Ciekawe, jaka będzie w takim razie wyprawka dla dziecka...

DN

Komentarze

Gość 2 kwietnia 2012 20:55
jestescie zalosni, w pelni ja rozumiem jest to sprawa indywidualna a ja tez nie chcialabym zeby ludzie robili sobie sensacje z porodu jest to ich osobista sprawa
Gość 11 stycznia 2012 20:30
A ja mysle, ze to nie ona urodzila to dziecko, tylko wynajety brzuch. Po pierwsze, kiedys chciala "odkupic" nieslubne dziecko swojego ojca i udawac, ze sama urodzila, po drugie noszenie sztucznego brzucha jest conajmniej dziwne, po trzecie gdzie rozbierana sesja z ciazy?
Gość 8 stycznia 2012 20:36
gratulacje :)
Gość 8 stycznia 2012 15:43
łał . jak aż tyle zapłacili to powodzenią ,a zresztą jak mają kase to spoko:D