Wtorek, 15 stycznia 2013, 15:53

Na jej urodziny WYDALI 200 TYSIĘCY DOLARÓW!

prawda
fałsz
Na jej urodziny WYDALI 200 TYSIĘCY DOLARÓW!
Jeszcze nie tak dawno zarówno Beyonce, jak i Jay Z deklarowali publicznie, że NIE CHCĄ ROZPIESZCZAĆ CÓRKI, żeby nie wychować małej snobki. Teraz okazuje się, że rodzice NIE POTRAFIĄ ODMÓWIĆ MAŁEJ, wszystkiego co drogie i luksusowe.

Jak się okazuje rodzice małej Blue Ivy postanowili wyprawić jej pierwsze urodziny za 200 TYSIĘCY DOLARÓW! Dziewczynka dostała w prezencie Lalkę Barbie w suknie wysadzanej prawdziwymi diamentami za 80 tysięcy dolarów!

Dla rocznego dziecka taka drogocenna lalka nie jest zbyt rozsądnym podarunkiem, zwłaszcza, że mała może udławić się małymi elementami zabawki. Poza tym, ciekawe, czy Blue Ivy będzie się nią w ogóle bawić?!

Być możne Beyonce i Jay Z mają inną definicję rozpieszczania? Może dla nich impreza urodzinowa za 200 tysięcy dolarów nie prowadzi jeszcze do zepsucia małej Blue, a jest jedynie "drobnostką", którą mogą zapewnić córce.

- Nic nie jest za drogie dla ich małej księżniczki. Dziewczynka dostaje wszystko i zapewne z czasem będą spełniać każdą jej zachciankę – powiedział w rozmowie z The Sun znajomy pary.

Komentarze