Środa, 28 grudnia 2011, 23:43

Adele bała się KOMPROMITACJI w "X-Fcator"!

prawda
fałsz
Adele bała się KOMPROMITACJI w "X-Fcator"!
Adele, której głos wprawia w zachwyt nawet największych krytyków, wyznaje, że od samego początku gardziła muzycznymi programami typu show.

Rodzice zawsze namawiali ją, by wzięła udział w jednym z talent show: "X-Factor", lecz ta nie dała się namówić, twierdząc, że jest to przede wszystkim droga do kompromitacji, a nie zaistnienia.

Pamiętam, jak na ekranie wypowiadał się rodzic, który mówił: "Moja córka to nowa Mariah Carey", a okazywało się, że dziewczyna kompletnie nie umie śpiewać. Patrzyłam wtedy na moją rodzinę i myślałam sobie: "Dajcie spokój. Chcecie się po prostu pośmiać, kiedy zrobię z siebie idiotkę". Panicznie bałabym się kompromitacji w takim programie. - wyznała szczerze piosenkarka.

Jak widać, Adele żaden program potrzebny nie był, by zaistnieć i pokazać prawdziwą klasę. Obecnie, zapracowana wcześniej Brytyjka, musi zrobić sobie większą przerwę od obdarzania nas pięknymi dźwiękami, gdyż przechodzi rekonwalescencję po niedawnej operacji strun głosowych. Zapowiada, że będzie nam dane poczekać od 2 do 3 lat na nową twórczość, ale.... chyba nikt nie ma wątpliwości, że warto!

Przypomnijmy sobie największe hity Adele:

A.

Komentarze

Gość 29 grudnia 2011 19:13
jak niżej. ;)
Gość 29 grudnia 2011 08:44
Dobrze mówią Ci na dole
DRDRDr 29 grudnia 2011 07:02
Dziewczyna ma rację, poradziła sobie bez tych wszystkich konkursów, szokującego zachowania, do kariery poprzez skandale - a wystarczył piękny głos i piękne piosenki. Bravo!
Gość 29 grudnia 2011 06:40
Piekny glos,piekna buzia:) Nawet do twarzy jej z ta pulchnoscia:)