Środa, 16 października 2013, 13:03

PATTY na MTV Europe Music Awards!

prawda
fałsz
PATTY na MTV Europe Music Awards!
To, co do niedawna uznawano za plotkę, okazało się faktem – zespół PATTY znany z ostatniego wystąpienia w TVN wystąpi gościnnie na tegorocznym MTV Music Awards.

Chyba wszyscy znamy zespół PATTY po ostatnim występie w porannym programie TVN. Hitem nie był wokal, ale wystąpienie "gitarzystki", która dość miernie udawała, że potrafi grać. Kiedy więc pojawiła się pogłoska, że PATTY wystąpi na gali MTV Music Awards, nikt nie chciał wierzyć. Okazuje się jednak, że to prawda – tak donosi menadżer zespołu. Taką informację można również znaleźć na oficjalnej stronie gali.

- Umowa została zawarta na długo przed występem w TVN – mówi nam menadżer zespołu Piotr Jarząb – Jeśli chodzi o zachowanie Andżeliki, to jest ona naprawdę świetnym muzykiem i doskonale gra na gitarze. Jej chwilowa niedyspozycja wynikała z tego, że Andżela najadła się grzybów pochodzących z nieznanego źródła.

Nie wiadomo jak na ostatni występ zespołu zareagują organizatorzy. Prawdopodobnie nie mieli wcześniej okazji zobaczyć PATTY na żywo. Odwołanie występu zespołu raczej nie wchodzi w grę. Wszystko zostało ustalone kilka miesięcy temu. Prawdopodobnie będzie to kolejna kompromitacja Polski za granicą – podobnie jak występ na Eurowizji czy "hymn" Jarzębiny na Euro 2012.

Komentarze