Wtorek, 7 maja 2013, 12:40

Włodarczyk wynajmuje ochronę!

prawda
fałsz
Włodarczyk wynajmuje ochronę!
foto: www.mwmedia.pl
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk robią wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów. Tym razem wynajęli ochronę. Ciekawe tylko przed kim trzeba ich ochraniać? Jak dotychczas paparazzi nie walą do nich drzwiami i oknami.

Włodarczyk cierpi na głód sławy i miejsca w tabloidach. Widać to już od momentu zaręczyn z Mikołajem Krawczykiem. Oboje pojawili się na rozdaniu Wiktorów, chociaż z imprezą mają niewiele wspólnego. A wszystko po to, żeby pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym.

Gdyby nie starania pary, NIKT BY NIE ZAUWAŻYŁ ani pierścionka, ani zaręczyn. Teraz stawka toczy się o wesele. Narzeczeni oświadczyli, że nie chcą kamer na swoim ślubie. Jednocześnie robią wszystko, żeby temat nie zszedł z pierwszych stron gazet.

Ostatnio nawet WYNAJĘLI OCHRONĘ. Ma ich podobno bronić przed wścibskimi paparazzi. Pytanie tylko - przed kim dokładnie? Jakoś nikt ostatnio nie ściga pary w pogoni za zdjęciami. To raczej oni szukają aparatu.

Ostatnie posunięcie narzeczonych okazało się totalną wtopą. Ciekawe co będzie dalej? Negliż Agnieszki? A może skok w bok Mikołaja? Wszystko, żeby przyciągnąć uwagę.

Komentarze