Wtorek, 7 maja 2013, 12:27

BIOLOGICZNY OJCIEC dzieci Michaela Jacksona – ujawnił się!

prawda
fałsz
BIOLOGICZNY OJCIEC dzieci Michaela Jacksona – ujawnił się!
foto: www.facebook.com
Po śmierci Michaela Jacksona nie brakuje osób, które chcą się przy jego nazwisku pokazać. W amerykańskiej prasie właśnie pojawiło się wyznanie brytyjskiego aktora Marka Lestera, że to on jest biologicznym ojcem dzieci Michaela.

Informacja, że Michael Jackson jest bezpłodny już dawno obiegła media. Wówczas zaczęto spekulować kto jest genetycznym ojcem jego córki Paris i dwóch synów: Prince Michaela i Prince Michaela II. Media typowały jego dermatologa Arnolda Kleina, jednak te informacje nigdy nie zostały potwierdzone.

W najnowszym numerze magazynu People ukazał się wywiad w którym Mark Lester, wieloletni przyjaciel Jacksona wyznaje, że prawdopodobnie to on jest biologicznym ojcem dzieci Jacksona. W wywiadzie opowiada jak to na początku lat 90 żonaty i bezpłodny piosenkarz marzył o założeniu rodziny i wówczas poprosił przyjaciela o przysługę. W odpowiedzi na prośbę gwiazdora, w 1996 roku Lester oddał spermę do jednej z klinik w Lodnynie. Lester, jako dobry przyjaciel NIGDY NIE WRACAŁ DO TEGO TEMATU. Ukrywał tą informację nawet przed własną żoną.

Obecnie Mark Lester zapowiedział, że będzie się ubiegał o uznanie ojcostwa. Na razie wiemy tyle co powiedział sam aktor, aby to potwierdzić niezbędne będzie przeprowadzenie badań DNA, a te mogą być wykonane tylko za zgodą dzieci po osiągnięciu ich pełnoletności.

Po co Lester to wszystko robi? Nie brakuje takich, którzy widzą w jego zachowaniu chęć zgarnięcia dużych pieniędzy. Dzieci KRÓLA POPU odziedziczyły bajeczną fortunę, a ich NOWY TATA chętnie "doradzi" na co ją wydać.

Komentarze