Wtorek, 30 kwietnia 2013, 13:11

Radwańska wyciąga kasę od TVN!

prawda
fałsz
Radwańska wyciąga kasę od TVN!
foto: facebook.com
Agnieszce Radwańskiej zupełnie poprzewracało się w głowie! Bojkotuje TVN, zabrania dziennikarzom źle się o niej wypowiadać. A teraz jeszcze chce pieniędzy za możliwość wzięcia udziału w show Wojewódzkiego! 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH - taką kwotę podała jej matka!

Wszystko zaczęło się od spięcia z dziennikarzami TVN-u. Radwańskiej nie spodobało się, że ktoś ośmiela się stawiać ją w niekorzystnym świetle. Po jednym z takich materiałów, zabroniła dziennikarzom TVN przychodzić na swoje konferencje prasowe!

Dziennikarze nie pozostali obojętni. Zachęcają kolegów z innych stacji do.. BOJKOTU RADWAŃSKIEJ! Tenisistka próbuje ingerować w wolność mediów. Można o niej pisać, ale wyłącznie w pozytywnym tonie. Pracownicy stacji chcieliby, aby w ramach dziennikarskiej solidarności przyłączyli się do nich koledzy. Bojkot może okazać się skuteczny.

Kolejny wyskok Radwańskiej miał miejsce niedawno. Matka tenisistki zażądała od KUBY WOJEWÓDZKIEGO 100 tysięcy złotych za wzięcie udziału w jego programie. Dziennikarz nie zostawił na nich suchej nitki. Ostro skomentował Radwańską w swoich radiowym show.

WODA SODOWA uderzyła do głowy całej rodzinie Radwańskich. Niedługo zaczną żądać pieniędzy za fotografowanie, nakręcanie materiałów do wiadomości sportowych albo autograf.

Komentarze