Piątek, 24 sierpnia 2012, 11:30

Agent Tomek DONOSICIEL!

prawda
fałsz
Agent Tomek DONOSICIEL!
foto: Wikimedia Commons
Rozdmuchana afera narkotykowa z Korą i jej ukochaną Ramoną w tle wydaje się pociągać za sobą kolejne wątki. Tym razem policja wkroczyła do... studia TVN! Słynny agent Tomek powiadomił ich o możliwości popełniania przestępstwa na antenie stacji!

Sprawa dotyczy Andrzeja Dołeckiego, przedstawiciela Inicjatywy Wolne Konopie, który pokazał na antenie torebkę z marihuaną. Mężczyzna został zaproszony do studia, by przedyskutować zarzuty postawione Korze z posłem PiS - Andrzejem Derą. Zaraz po zakończeniu programu do studia wkroczyła policja.

Początkowo nikt nie wiedział, kto zawiadomił funkcjonariuszy. Dziś okazało się, że na straży praworządności i czystości telewizji stoi.... agent Tomek, czyli Tomasz Kaczmarek.

- Ja zadzwoniłem na policję. Poinformowałem o możliwości zaistnienia przestępstwa. Jest niedopuszczalne, aby w tak bezczelny sposób promować to, co dzisiaj w Polsce jest nielegalne. Aby wszczęto postępowanie w tej sprawie i sprawdzono przebieg tego wydarzenia. Z wiedzy, którą posiadam na dziś, policja nie znalazła tej torebki z tym narkotykiem przy tym panu. W jaki sposób ma dziś postępować matka, która będzie chciała ustrzec swoje dziecko przed sięganiem po narkotyki, kiedy tak patologiczne zachowania są promowane na antenie stacji telewizyjnych - mówi w rozmowie z TOK FM.

Jak widać, agent nie ma już chyba pomysłu na rozgłos medialny, skoro chwyta się donosicielstwa!

Komentarze