Środa, 30 stycznia 2013, 13:51

Monica Cruz W CIĄŻY! Skorzystała Z BANKU SPERMY!

prawda
fałsz
Monica Cruz W CIĄŻY! Skorzystała Z BANKU SPERMY!
foto: lipstickalley.com
W najnowszym numerze Elle Monica Cruz wyjawia, że zostanie szczęśliwą matką. 36-letnia aktorka Cruz zdradziła, że bardzo pragnęła mieć dziecko i zdecydowała się SKORZYSTAĆ ZE SZTUCZNEGO ZAPŁODNIENIA.

Siostra Penelope Cruz nie spotyka się z żadnym mężczyzną, a od dawna już pragnęła zostać mamą. Wybrała się także do banku spermy, by odnaleźć odpowiednie nasienie. Wyjawiła, że nie chciała dłużej czekać z ciążą, gdyż obawiała się, że może zagrozić zdrowiu jej i dziecka.

- Zostanę matką. Udało mi się spełnić marzenie mojego życia. 40-letnia kobieta jest młoda i czuje się młodo, jednak jej organizm mówi coś innego. Dowiedziałam się, że po 37 roku życia szanse na zostanie matką maleją w zastraszającym tempie - powiedziała Cruz.

Aktorka dodała również, że jest wdzięczna wszystkim anonimowym dawcom, którzy pomagają uszczęśliwić kobiety pragnące dziecka.

- Zdecydowałam się, że będę o tym mówić. Skorzystałam ze sztucznego zapłodnienia, by zajść w ciążę. To szansa, by pokazać, jak bardzo jestem wdzięczna wszystkim anonimowym dawcom, którzy pomagają kobietom jak ja - wyznała.

foto: diariodenavarra.es

Komentarze

Gość 13 marca 2013 18:15
gosc2 - sama bym tego lepiej nie ujela <3
gość2 22 lutego 2013 21:02
Do gość: Tylko w PL na szczęście takie zacofanie, nie bój się o los dziecka. Przy odrobinie szczęścia, nie spotka w swoim życiu takich frajerów jak Ty. A pisanie capsem tylko przykuwa uwagę na komentarz, którego bardziej powinieneś się wstydzić. Pozdrawiam.
Gość 1 lutego 2013 00:26
CIEKAWE JAK MAŁY BOBAS BĘDZIE WYGLĄDAŁ I CZY GO ZAAKCEPTUJĄ LUDZIE JAKO, ZE BĘDZIE DZIECKIEM Z PROBÓWKI.