Środa, 9 stycznia 2013, 16:00

Nastolatki TNĄ SIĘ DLA BIEBERA!

prawda
fałsz
Nastolatki TNĄ SIĘ DLA BIEBERA!
foto: celebitchy.com
Makabryczną akcję zainicjowały fanki Justina Biebera. Nastolatki postanowiły POCIĄĆ SIĘ, ABY GWIAZDOR PRZESTAŁ PALIĆ MARIHUANĘ! W akcję pseudo-wsparcia "Cut For Bieber" włącza się coraz więcej fanek piosenkarza.

Wszystko zaczęło się od doniesień prasowych mówiących o tym, że młody gwiazdor PALI MARIHUANĘ. Brukowce pisały, że Justin potrafi SPALIĆ KILKA SKRĘTÓW DZIENNIE i być może jest uzależniony.

Odzew fanek Biebera był natychmiastowy. Nastolatki zaczęły wysyłać mu wyrazy wsparcia na portalach społecznościowych. Część z nich zainicjowała także dość makabryczną akcję na Twitterze - "Cut For Bieber" (POTNIJ SIĘ DLA BIEBERA). Fanki tną się mając nadzieję, że Justin je posłucha i rzuci marihuanę.

Część dziewczyn potraktowała to żartobliwie i zamieściła w sieci zdjęcia ze ścinania paznokci, cięcia papieru, czy z wylanym ketchupem na ręku. Jednak mając na uwadze ostatnie niepokojące zachowania fanek, które ŚCINAŁY SIĘ NA ŁYSO, z powodu plotki o chorobie gwiazdora, taka akcja może przybrać makabryczny obrót.

Komentarze

Gość 8 marca 2013 11:12
HAHAH nie ma to jak wyje*ac na scene z gownem w spodniach
Chin-Chan 20 stycznia 2013 11:36
4chan znowu piękna akcja
Mesjasz 10 stycznia 2013 21:02
Dlaczego on się zes*ał w gacie na tym zdjęciu? czy znowu omineło mnie coś w aspekcie "mody"?