Wtorek, 8 stycznia 2013, 16:11

CIĄLE JĄ LEGITYMUJĄ! Myślą, że ma 12 lat!

prawda
fałsz
CIĄLE JĄ LEGITYMUJĄ! Myślą, że ma 12 lat!
foto: emma-watson.swagirl.com
Emma Watson jest zaliczana do jednych z najbardziej obiecujących i seksownych brytyjskich aktorek. Od czasu zagrania głównej roli w serii "Harry Potter" Emma jest rozchwytywana przez reżyserów.

Niestety, jak to w życiu bywa nie można mieć wszystkiego. Udane życie zawodowe nie rekompensuje problemów w życiu prywatnym. Tych ostatnich aktorka może i nie ma zbyt wiele, ale za to spędzają jej sen z powiek.

Mimo tego że Emma jest już kobietą wciąż zachowała młodzieńczy urok. Niestety dziewczęca uroda gwiazdy sprawia jej wiele kłopotów. Regularnie legitymowana jest w pubach i policja często zatrzymuje ją wieczorem z pytaniem, gdzie jest jej opiekun. Aktorka zatrzymywana jest przez policjantów, którzy myślą, że jest niepełnoletnia!

O osobę dorosłą zajmującą się Watson dopytywał się także celnik. W trakcie odprawy na lotnisku wziął ją za 12-latkę… Aktorka opisała całe zdarzenie na Twitterze.

"Osoba nieletnia bez opieki? Zapytał mnie facet sprawdzający paszporty. Gdzie jest twój opiekun dziecko? – dodał. Mam 22 lata! Celnik myślał, że mam 12 lat. Zapewniam was, że to nie pierwszy raz, gdy spotyka mnie coś takiego."

foto: meltyfashion.fr

Komentarze

Gość 9 stycznia 2013 21:21
No, bez przesady!12-latki wyglądają inaczej:) poza tym Emma jest nie tylko aktorką znaną z Pottera, ale i innych filmów, a także reklamuje perfumy. Naprawdę aż tak ją ciężko rozpoznać?