Czwartek, 3 stycznia 2013, 15:53

KOBIETA STRATOWANA przez fanki BOYS BANDU!

prawda
fałsz
KOBIETA STRATOWANA przez fanki BOYS BANDU!
foto: danhallman.com
Koniec roku nie dla wszystkich był udany. Przekonał się o tym szczególnie zespół Jonas Brothers. Tuż przed końcem roku grupa została pozwana do sądu przez kobietę, która twierdzi, że doznała "trwałego uszczerbku na zdrowiu" w trakcie ich koncertu.

Kobieta twierdzi, że w 2010 roku, podczas występu zespołu stała w tłumie, gdy nagle piszczące fanki rzuciły się w kierunku sceny. Ashleigh Johnson została przez nie stratowana, a następnie przyciśnięta do metalowej barierki ochronnej. Po tym wydarzeniu prawie 12 miesięcy spędziła w szpitalu!

- Zostałam stratowana przez fanki Jonas Brothers! Ogromna siła przycisnęła mnie do metalowego ogrodzenia. Przez rok leczyłam się z powikłań po obrażeniach, jakie odniosłam tego dnia – mówi poszkodowana.

Ashleigh stwierdziła, że nie zostawi tak sprawy i pójdzie do sądu. Kobieta domaga się miliona dolarów odszkodowania za "fizyczne i psychiczne obrażenia"!

Komentarze

x 7 stycznia 2013 22:56
a mnie zaczęły boleć stopy od słuchania ich muzyki też muszę pozwać zespól noż kur co za idiotka niech se pozwie fanki czy swoją głupotę