Czwartek, 27 września 2012, 15:08

Jennifer Lopez w Polsce! Gwiazda STAWIA WARUNKI organizatorom!

prawda
fałsz
Jennifer Lopez w Polsce! Gwiazda STAWIA WARUNKI organizatorom!
foto: facebook.com
Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy światowego formatu mają swoje wymagania jeśli chodzi o trasy koncertowe. Jednak tego, co organizatorom swojego występu w Polsce zgotowała Jennifer Lopez NIKT NIE SIĘ SPODZIEWAŁ! Wymagania gwiazdy przeszły ich NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA.

Już dziś, 27.09.2012, o 19:30 ma rozpocząć się pierwszy w Polsce koncert Jennifer Lopez! Organizatorzy mają pełne ręce roboty. Nie chodzi jednak o przygotowania związane z samym koncertem, ale z zakwaterowaniem J.Lo. Gwiazda przedstawiła organizatorom 50 STRONICOWY DOKUMENT, w którym zawarła wszystkie swoje warunki.

Dokument zawiera wytyczne począwszy od hotelu po całą logistykę, garderoby, które muszą być stworzone na stadionie, a skończywszy na elementach technicznych, dotyczących sceny, nagłośnienia i wideo.

Jak donosi Super Express tutaj nie ma miejsca na błędy. Wszystko musi być dopracowane w najmniejszych detalach. Dokument określa nawet jakiej wielkości ma być SOFA USTAWIONA W GARDEROBIE! Gwiazda zażyczyła sobie, aby sofa była BIAŁA, a na stole o konkretnych rozmiarach ma być umieszczony biały obrus i 2 tuziny białych róż.

Podobno w samym hotelu stworzono specjalny pokój, gdzie J.Lo będzie mogła trenować fitness!! Z jednej strony wymagania gwiazdy są sporym zaskoczenie, ale z drugiej, czego spodziewać się po osobie, która zabroniła patrzeć sobie w oczy swoim pracownikom!

Komentarze