Piątek, 4 stycznia 2013, 13:17

Siwiec NIE JEST ŻADNĄ DZIENNIKARKĄ!

prawda
fałsz
Siwiec NIE JEST ŻADNĄ DZIENNIKARKĄ!
foto: mwmedia.pl
Kiedy szefowie TVN ogłosili, że Natalia Siwiec dostanie swój własny program, oparty na wywiadach z "czerwonego dywanu" stali pracownicy stacji nie wiedzieli, jak się do tego odnieść. Zatrudnienie modelki w roli reporterki, w dodatku bez żadnego przygotowania oraz danie jej własnego programu dla wielu to szczyt głupoty.

Teraz, kiedy decyzja TVN-u jest już faktem, a Natalia przygotowuje się do emisji pierwszego odcinka, Karolina Korwin-Piotrowska głośno zastanawia się nad tym, czy Siwiec można nazwać dziennikarką.

- Dopóki nikt Natalii Siwiec nie nazywa dziennikarką, to ja jestem spokojna. Jeśli to się zmieni to zacznę się zastanawiać. Samą sukienką i biustem kariery nie zrobi. Wykształciłam wielu dziennikarzy i zawsze ich uczyłam, że osoba przeprowadzająca wywiad musi być w cieniu. Myślę, że Natalia jako modelka może mieć problemy z tym, by usuwać się w cień. Ona po prostu wygląda lepiej od większości swoich rozmówców. Na szczęście nie będzie prowadziła Faktów - ogłasza w Super Expressie.

W jednym Korwin-Piotrowska ma rację, jeśli ktoś zacznie nazywać Siwiec dziennikarką, to właśnie nastał koniec świata...

Komentarze