Niedziela, 9 grudnia 2012, 10:00

Zrobią film o Waśniewskiej. Zagra ją Agata Buzek?

prawda
fałsz
Zrobią film o Waśniewskiej. Zagra ją Agata Buzek?
foto: mwmedia.pl
Znana w Europie polska reżyserka Iwona Sadowska przyznała, że chce nakręcić film o tragicznej śmierci małej Madzi Waśniewskiej z Sosnowca. Już sam pomysł jest mocno kontrowersyjny, bo która aktorka chciałaby się wcielić w rolę wyrodnej matki, jaką jest Katarzyna W.?

Sadowska ma już pewne plany jeśli chodzi o obsadę filmu. Jest w Polsce aktorka, która jej zdaniem idealnie nadawałaby się do roli znienawidzonej przez Polaków Waśniewskiej.

- Ja mam swój typ. To Agata Buzek. To bardzo dobra aktorka, ceniona za świecie. Jest w stanie sprostać tej roli i pasuje do niej. Jest niezwykle wyrazista i charakterystyczna. Bo na przykład Kasia Cichopek, choć bruneta, w tym wypadku jest zbyt... okrągła, za ciepła... A Buzek jest idealna - wyjaśnia Super Expressowi Sadowska.

Jak się okazuje reżyserka chce przedstawić pełny portret psychologiczny Katarzyny W. Sama broni jej twierdząc, że zapewne nie była w pełni władz umysłowych kiedy zginęła Madzia.

- Myślę, że gdy to się działo, nie była w pełni władz umysłowych. Ona w ogóle nie była gotowa na posiadanie dziecka. Dąży do samozniszczenia, zrozumie swoją tragedię za parę lat - dodaje Sadowska.

Policja, prokuratura, społeczeństwo i rodzina Madzi w pełni rozumie tę tragedię już teraz. Szkoda tylko, że jej matka nie jest w stanie. Z drugiej strony, ciekawe czy Buzek przyjęłaby taką propozycję? Jak sądzicie, czy film o Waśniewskiej to dobry pomysł?

foto: Super Express


foto: Super Express

Komentarze

Zdzichu 17 grudnia 2012 11:43
To będzie hit obejrze go napewno
Gość 13 grudnia 2012 00:45
Ten film zdeptałby totalnie Katarzynę W. , w sumie zdeptała ją już cala Polska...
A jeżeli chodzi o mnie , chętnie go obejrzę.
Gość 12 grudnia 2012 17:27
To pewnie będzie czarna komedia
marek 11 grudnia 2012 00:30
jeszcze film? Jak to jest możliwe?!