Niedziela, 2 grudnia 2012, 10:00

Lohan WYGLĄDA TRAGICZNIE! Ma piersi matki trójki dzieci!

prawda
fałsz
Lohan WYGLĄDA TRAGICZNIE! Ma piersi matki trójki dzieci!
foto: http://cdn.wwtdd.com
Z jednej strony nie można uwierzyć w to, że 26-letnia dziewczyna wygląda, jak 50-latka po przejściach. Z drugiej ciągłe ĆPANIE I PICIE doszczętnie wyniszczają organizm, więc nie ma się co dziwić, że Lindsay Lohan wygląda jak chodząca śmierć.

Zmęczona, z siniakami na całym ciele, z opuchniętą twarzą, podkrążonymi oczami i obwisłymi piersiami Lohan pojawiła się na premierze filmu, w którym wcieliła się w rolę Elizabeth Taylor. Nie trzeba chyba dodawać, że produkcja była kompletną klapą.

Nie dość, że Lohan wyglądała TRAGICZNIE to jeszcze strój, w którym się pokazała wołał o pomstę do nieba. Jej zniszczone i obwisłe ciało potrzebuje kreacji, która zamaskuje wszelkie mankamenty, a Lindsay wybrała długą, cielistą suknię, która podkreślała każdą fałdkę i jeszcze bardziej uwydatniła jej trupio-bladą cerę.

Styl i wygląd aktorki skrytykowała znana stylistka, współpracująca z hollywoodzkimi gwiazdami. Kate Young stwierdziła, że Lindsay MA PIERSI, JAK MATKA TRÓJKI DZIECI i wygląda okropnie w tej kreacji.

- Lindsay ma piersi matki trójki dzieci. Nie rozumiem, jak ktoś może doradzać jej takie sukienki bez pleców i bez biustonosza. Jak na 26-letnią młoda kobietę wygląda dramatycznie niekorzystnie! - stwierdziła stylistka, która pracuje z Megan Fox i Rachel Weisz.

Nic dziwnego, sukienka wygląda, jakby ktoś ją naprędce pozszywał z pozostałych kawałków materiałów. Czerwone paciorki pasują bardziej nastolatce, niż dojrzałej kobiecie, a wycięcia na dekolcie, brzuchu i na plecach wyglądają tandetnie i prostacko.

foto: celebitchy.com


foto: blesk.cz


foto: celebitchy.com/


foto: celebitchy.com

Komentarze

Gość 9 grudnia 2012 20:42
Nie rozumiem:0 dla mnie wygląda ok. Na 1 zdjęciu złe ujęcie, poza tym bez zarzutu!!!Czepiactwo na siłę