Środa, 4 lipca 2012, 09:00

Wędzikowska świeciła MAJTKAMI!

prawda
fałsz
Wędzikowska świeciła MAJTKAMI!
foto: mwmedia.pl
Kilka dni temu odbył się pokaz najnowszej kolekcji znanej projektantki, Joanny Klimas. Oczywiście na tak wielką uroczystość przybyły tłumy samych znanych osobistości polskiego show biznesu. Wiadomo, każda impreza to dobra okazja, by się zaprezentować, wylansować, czy też wzbudzić sensację.

Malwina Wędzikowska doskonale wie jak zwrócić na siebie uwagę, o czym po raz kolejny, mogliśmy się przekonać na wspomnianym pokazie słynnej kreatorki. Wśród tłumu, to ona została największą gwiazdą, której fotoreporterzy nie odstępowali na krok. Stylistka postanowiła wykorzystać okazję i pochwalić się swoim nowym projektem, niestety efekt był zupełnie inny.

Malwina pojawiła się na imprezie w czarnej, prześwitującej sukni. Na pierwszy rzut oka, wyglądała całkiem dobrze, ale pod spód założyła białe stringi, które przebijały przez cienki materiał. Celebrytka najwidoczniej chciała zabłysnąć talentem, a jak widać na zdjęciach, błyszczała jedynie majtkami i tyłkiem. Ponadto nie założyła stanika i dało się również zauważyć falujący biust stylistki.

Zachowanie Wędzikowskiej było co najmniej żenujące, stylistka prężyła się przed obiektywem, przyjmując dziwaczne pozy i wypinając goły tyłek. Ciekawe, czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę na jej kreację? Jeśli stylista zamierza się tak promować w świecie mody, to raczej nie zrobi wielkiej kariery!

Jak Wam się podoba stylizacja Malwiny?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 4 lipca 2012 19:14
a kto powiedział że jest gorszący?
Gość 4 lipca 2012 18:10
Przepraszam, ale chyba "stylistka" a nie "stylista". A tak swoją drogą, czy falujący biust jest aż tak gorszący i stanik jest wiecznie obowiązkowy, gdy kobieta ma ładne piersi? :)