Czwartek, 29 listopada 2012, 15:27

Kryzys u Rozenków! NIE NOSZĄ OBRĄCZEK!

prawda
fałsz
Kryzys u Rozenków! NIE NOSZĄ OBRĄCZEK!
foto: mwmedia.pl
Jak się okazuje w małżeństwie idealnej gospodyni nie jest tak perfekcyjnie, jakby chciała. Małgorzata i Jacek Rozenek przechodzą poważny kryzys. MAŁŻONKOWIE PRZESTALI NOSIĆ OBRĄCZKI.

Znajomi pary twierdzą, że od dawna narastało napięcie pomiędzy nimi. W domu Rozenków Małgosi praktycznie nie ma. Podróżuje po Polsce nagrywając nowe odcinki, bierze udział w imprezach i bankietach, występuje w różnych programach śniadaniowych. Jacek podobno bardzo tęskni za swoją dawną ciepłą, spokojną i skupioną na domu żoną.

- Odkąd partnerka Jacka została Perfekcyjną Panią Domu, ich rodzinne życie właściwie nie istnieje. Małgosia podróżuje po całym kraju, nagrywając kolejne odcinki. Nawet wieczorami często musi wychodzić z domu. Kontrakt z TVN wymaga od niej promowania programu swoją twarzą, uczestnictwa w imprezach organizowanych i reklamowanych przez stację. A każde takie wyjście poprzedzają wielogodzinne przygotowania. Fryzjer, kosmetyczna, stylistka - mówi ich znajomy w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Osoby z otoczenia pary twierdzą, że Jacek mocno wspiera Małgosię w jej życiowych aspiracjach, sam namawiał ją, by wzięła udział w castingu do PPD, ale nie potrafi się przyzwyczaić, że teraz to ona jest na świeczniku.

- Jacek był przyzwyczajony, że to on jest znany i zarabia na dom. Źle się czuje jako mąż swojej żony. Ostatnio po latach przerwy znów dostaje role w serialach, ale wie, że tylko dzięki popularności żony - zdradza znajomy Rozenków.

Sama Małgosia również mocno się zmieniła. Stres związany z prowadzeniem programu i ciągłymi, często nieprawdziwymi doniesieniami prasowymi sprawił, że stała się bardzo nerwowa i zaczęła palić olbrzymie ilości papierosów.

- Za sukces płaci wysoką cenę. Złośliwe komentarze na jej temat, plotki o operacjach plastycznych, ukrywaniu prawdziwego wieku, wytrąciły ją z równowagi. Ta spokojna dotąd osoba stała się kłębkiem nerwów, pali mnóstwo papierosów. A stres, którego doświadcza, mimowolnie przenosi na bliskich - dodaje znajoma idealnej gospodyni.

Wygląda na to, że sukces przytłoczył ich oboje. Czas zdecydować, co jest ważniejsze kariera, czy rodzina.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

nnnn 9 grudnia 2012 18:50
wstrząsająca sytuacja:)))))))