Czwartek, 29 listopada 2012, 14:39

Gesslerowa PIJANA PUBLIKUJE GŁUPOTY NA FEJSIE!?

prawda
fałsz
Gesslerowa PIJANA PUBLIKUJE GŁUPOTY NA FEJSIE!?
foto: mwmedia.pl
Magda Gessler jest bardzo aktywna na swoim profilu na Facebooku. Publikuje często różnorodne treści, widać, że restauratorka jest mocno zaangażowana w promowanie swojego wizerunku i dba o relacje z fanami.

Wpisy Gessler pojawiają się na jej profilu dość często, czasami są to krótkie hasła, częściej dłuższe wypowiedzi. Zawsze jednak skłaniają fanów restauratorki do zabrania głosu w dyskusji.

Wczoraj w nocy Pani Gessler nad wyraz mocno chciała "zbratać się" z facebookowiczami, którzy polubili jej profil. Jej posty pojawiały się w odstępie minuty i zawierały dość dziwną treść, właściwą dla ludzi znajdujących się w stanie upojenia alkoholowego :)

Być może celebrytka była mocno zmęczona nadmierną degustacją różnorodnych trunków, może potrzebowała towarzystwa... Tego nie wie nikt, bo posty Pani Gessler już z jej profilu oczywiście zniknęły, pojawił się natomiast wpis, w którym restauratorka pokrętnie tłumaczy się z całego zamieszania (pisownia oryginalna):

"wczoraj burza na fejsbuku... moj tekst nie ladowal sie .. znikal...pojawial sie inny..a dziaisj...jakies watpliwosci?? starciliscie we mnie wiare...czy to jest mozliwe...?????? :) jestem wariatka, duzo sie u mnie dzieje, ale jestescie tutaj bo wiecie kim kim jestem i jak czuje... wczoraj dzien prawdziwkowo szatanski... wiececie, ze ja prawdziwek:) kto szatan???"

Szczerze? Nie mamy pojęcia o co jej chodzi, czyżby pisała to na kacu?!

foto: Facebook

Komentarze

nocotyniepowiesz121212 10 grudnia 2012 22:04
ktoś jej karnego zrobił, no i tyle ;)
Gość 2 grudnia 2012 03:28
wywalcie ten artykuł z tą pojebaną gesslerową,nie cierpię ich programów!