Poniedziałek, 26 listopada 2012, 14:39

MEGA wpadka TVN! Ogłosili zwycięzcę programu na DWA DNI przed finałem!

prawda
fałsz
MEGA wpadka TVN! Ogłosili zwycięzcę programu na DWA DNI przed finałem!
foto: mwmedia.pl
Widzowie programu "MasterChef" emitowanego przez stację TVN mogą się czuć rozczarowani. Dlaczego? Bo na DWA DNI przed finałem na oficjalnej stronie programu OPUBLIKOWANO INFORMACJĘ O TYM, KTO GO WYGRA!

Pierwsza edycja programu prowadzonego przez Magdę Gessler zakończyła się niezłą wizerunkową wpadką. Wyniki finału, który wyemitowano w tę niedzielę fani "MasterChef" mogli poznać JUŻ W MINIONY PIĄTEK! Na oficjalnej stronie programu pojawił się bowiem materiał, w którym z wygranej cieszy się Basia oraz materiał z wypowiedzią zdobywczyni drugiego miejsca, Kingi.

Kiedy osoba prowadząca oficjalną stronę programu zorientowała się, że popełniła błąd stronę natychmiast zamknięto. Ale internauci zdążyli zrobić screeny i informacja obiegła sieć w mgnieniu oka.

Jasne jest, że program nie jest emitowany na żywo, a odcinki nagrywane są z wyprzedzeniem. Producenci wiedzieli więc kto zostanie zwycięzcą, ale czy musieli publikować tę informację na DWA DNI przed emisją finału? Najwidoczniej ktoś nie dopilnował swoich obowiązków albo TVN zatrudnia stażystów, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym, co robią...

foto: wirtualnemedia.pl

Komentarze

Gość 29 listopada 2012 06:00
Brawa dla TVNu! :) A Gessler i tak nigdy nie lubilem :D