Czwartek, 29 listopada 2012, 14:23

ZROBILI jej niezły KAWAŁ! Singiel Siwiec nie jest jej!

prawda
fałsz
ZROBILI jej niezły KAWAŁ! Singiel Siwiec nie jest jej!
foto: mwmedia.pl
Niedawno w sieci pojawił się utwór "Shocked", który został oznaczony, jako najnowszy singiel Natalii Siwiec. Okazuje się jednak, że piosenka, która miała być przepustką do muzycznej kariery, NIE JEST JEJ!

Wygląda na to, że ktoś zrobił celebrytce niezły dowcip. Kawałek "Shocked" wrzucony na popularny serwis i opisany, jako jej najnowsze dzieło, wywołał spore kontrowersje wśród internautów. Siwiec postanowiła więc zdementować plotki o tym, że to on nagrała singiel.

- Singiel, który słyszycie w internecie, nie jest moim singlem. Ktoś zrobił mi kawał. Zrobił to celowo w jakimś celu, nie wiem w jakim - zapewnia Natalia w rozmowie z wp.tv.

Celebrytka przyznaje, że interesuje ją zupełnie inny typ muzyki i zapewnia, że jej piosenka "będzie na pewno nie wcześniej niż na początku lutego", a nawet pod koniec. Dodatkowo Natalia pochwaliła się, że jej singiel z pewnością wszystkich zaskoczy.

- Na pewno wszystkich zaskoczę. Wszyscy myślą, że pójdę na łatwiznę, w tym kierunku, który został zaprezentowany, natomiast to będzie coś zupełnie innego - chwali się dziennikarzom.

Cóż, już nie raz wszystkich zaskoczyła, choć w przypadku pokazywania cycków, pozowania nago, czy opowiadania o seksie z kobietą raczej poszła na łatwiznę. Natomiast reklama serum do wybielania odbytu i sromu - TO DOPIERO BYŁO COŚ ZUPEŁNIE INNEGO!

Komentarze

Gość 30 listopada 2012 11:36
Precz z królową odbytu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!