Niedziela, 11 listopada 2012, 13:00

Hudson NIE CHCE JUŻ CHUDNĄĆ!

prawda
fałsz
Hudson NIE CHCE JUŻ CHUDNĄĆ!
foto: facebook.com
Po drastycznej diecie, której się poddała Jennifer Hudson ma problemy z utrzymaniem wagi. Przypomnijmy, że piosenkarka mocno schudła - rozmiar XXL zamieniał na M. Teraz okazuje się, że nie może przestać ćwiczyć i wciąż jest na diecie. Podobno WCIĄŻ CHUDNIE!

Zmiana nawyków żywieniowych i intensywne ćwiczenia pomogły jej stracić zbędne kilogramy. Jednak teraz Hudson nie potrafi się przełamać i zaprzestać odchudzania. Wciąż utrzymuje dietę, bo boi się, że gdy tylko zacznie włączać do swoich posiłków inne produkty to natychmiast przytyje.

Podobnie jest z ćwiczeniami. Początkowo na siłowni i na basenie była codziennie, potem ćwiczenia ograniczyła do 3 razy w tygodniu. Teraz ponownie ćwiczy codziennie, bo PANICZNIE BOI SIĘ PRZYTYĆ.

Jennifer może mieć poważne problemy i choć przyznaje, że NIE CHCE JUŻ CHUDNĄĆ, bo podoba się jej obecna waga, to NIC NIE POTRAFI PORADZIĆ NA SWOJE PRZYZWYCZAJENIA.

Jak widać czasem zawzięte odchudzanie się nie gwarantuje efektów. Jennifer chciałby pozostać przy obecnej wadze, ale jest przerażona tym, że znów może przytyć i dlatego wciąż się odchudza. Podobno teraz piosenkarka mieści się już w rozmiar 34 i nadal chudnie.

Komentarze

;P 15 listopada 2012 00:23
Przynajmniej ładnie wygląda jakoś ;)