Piątek, 30 listopada 2012, 13:32

FARNA zaczyna się ODCHUDZAĆ!

prawda
fałsz
FARNA zaczyna się ODCHUDZAĆ!
foto: mwmedia.pl
Ewa Farna nie raz publicznie obwieszczała, że doskonale się czuje w swoim pulchnym ciele. Młoda gwiazda porównywała się nawet do Beyoncé. Twierdziła, że lubi swoje krągłości i że nie przeszkadzają jej dodatkowe kilogramy. Teraz jednak zmieniła zdanie i POSTANOWIŁA SIĘ ODCHUDZAĆ.

Ewa Farna stwierdziła, że to już najwyższy czas na zmianę swojego stylu życia. Piosenkarka przystępuje więc do akcji WIELKIE ODCHUDZANIE z magazynem "Shape". Będą jej pomagać Ewie Joanna i Dariusz Brzezińscy, trenerzy i dietetycy, którzy opracowali dla niej specjalną dietę oraz zestaw ćwiczeń.

Gwiazda, która do tej pory twierdziła, że nic jej nie przeszkadza, nagle zapragnęła przejść metamorfozę. Tłumaczy, że to z powodu koncertów tak zaniedbała samą siebie.

- Wiadomo, z czym się wiążą koncerty: mało snu, dużo niezdrowego jedzenia i godziny spędzane w autobusie. Zdarza się, że kiedy emocje ochłoną, chodzę spać o drugiej, a wstaję o piątej. Jedzenie w fastfoodach, dużo napojów energetycznych – po prostu inaczej się nie da - opowiada wokalistka.

Zobaczymy jak długo wytrwa w swoich postanowieniach. Gdyby tak każda kobieta mogła mieć sztab trenerów i dietetyków, to żadna dieta nie byłaby im straszna.

Komentarze