Środa, 7 listopada 2012, 15:01

Wiśniewski dostanie PÓŁ MILIONA za 3 dni pracy!

prawda
fałsz
Wiśniewski dostanie PÓŁ MILIONA za 3 dni pracy!
foto: mwmedia.pl
Mimo że kariera Michała Wiśniewskiego przez lata nieco podupadła, a muzyk stracił na popularności, to jednak na swoim nazwisku wciąż potrafi nieźle zarobić. Jego przedsiębiorczej żonie Dominice Tajner, która obecnie pełni rolę menadżerki muzyka, udało się wynegocjować kontrakt reklamowy NA PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH!

Wiśniewski nie możne narzekać na nawał propozycji zawodowych. Od dawna muzyk przestał już grać pierwsze skrzypce na polskiej scenie muzycznej. Jego wypowiedzi już nie szokują, tak jak kiedyś. Show biznesem kręcą dziś inne "gwiazdy", a Wiśniewski został daleko za nimi. Jedyne czym potrafi nas zadziwić to kolejny ślub...

Jak się jednak okazuje piosenkarz ma jeszcze swoje sposoby na zarobienie niezłej kasy. Jednym z nich są kampanie reklamowe. Jego żonie udało się ponownie nakłonić firmę AVANS do skorzystanie z jego usług. Wiśniewski znów będzie reklamował sprzęt AGD i RTV.

Jak informuje Fakt, rozpoczęły się właśnie nagrania spotu reklamowego, który zostanie wyemitowany w grudniu tego roku. Za 3 dni pracy na planie Wiśniewski dostanie... pół miliona złotych. W 2007 roku plakatami z jego podobizną była oklejona cała Polska, wygląda więc na to, że i tym razem kampania będzie wyglądała podobnie.

Komentarze