Poniedziałek, 5 listopada 2012, 15:04

Grycan NIE CHCE, żeby jego córka była z ŻONATYM MĘŻCZYZNĄ

prawda
fałsz
Grycan NIE CHCE, żeby jego córka była z ŻONATYM MĘŻCZYZNĄ
foto: mwmedia.pl
Magnat lodowej fortuny Adam Grycan długi czas nie wtrącał się do metod wychowawczych swojej żony. Marta Grycan postanowiła zrobić karierę i zaistnieć w show biznesie, promując jednocześnie swoje córki. Teraz jednak głowa rodziny BOI SIĘ, ŻE NASTOLATKI WPADNĄ W ZŁE TOWARZYSTWO.

Adam Grycan nie chce, żeby jego starsza córka, Weronika spotykała się ze swoim nowym chłopakiem. Wszystko przez to, że Kolumbijczyk, z którym Grycanka obściskiwała się na imprezie jest ŻONATY I MA DWÓJKĘ DZIECI.

Ojciec Weroniki boi się, że nastolatka zostanie skrzywdzona i chce ją uchronić przed przykrościami. Z kolei Marta, nie ma nic przeciwko temu, by jej córka pokazywała się z mężczyzną, który ma już rodzinę. Kiedy Weronika przedstawiła jej pochodzącego z Kuby muzyka Noela Horta Sancheza Marta była podobno zachwycona, natomiast ojciec nie okazywał takiej radości.

- Wiadomość o tym, że Weronika spotyka się z żonatym mężczyzną, bardzo go zdenerwowała. Martwi się, że zostanie skrzywdzona. Uważa, że Marta była chyba zbyt pobłażliwa - mówi znajomy rodziny.

Może czas, by to głowa rodziny wzięła się za wychowanie swoich córek. W końcu żaden rodzic nie byłby zachwycony, gdyby dowiedział się, że jego dziecko spotyka się z żonatym facetem!

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 7 listopada 2012 17:08
O matko! Jak ona wygląda! Nic dziwnego, że tylko na żonatego ją stać..